Akumulator - Router XM50.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Akumulator - Router XM50.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  mariuszck 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #140122 Odpowiedź

mariuszck
    Użytkownik

Witam mam problem z podlaczeniem akumulatora w swoim skuterze.Jakis czas temu ktos „zyczliwy” ukradl mi akumulator ze skutera obcinajac kable.Kupilem nowy akumulator i chcialem podlaczyc i nie mam zadnego napiecia.Cos kojarze ze wczesniej byly trzy kable odchodzace od akumulatora.Czarny od minusa,czerwony od plusa i chyba taki jeden z bezpiecznikiem tez od plusa.Problem w tym ze teraz mam dwa kable.Ratujcie

#140132 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dzokej
    dzokej
    Użytkownik

Jeden przewód czarny z akumulatora jest podłączony bezpośrednio pod zacisk na silniku to jest masa
    drugi przewód czerwony ten grubszy idzie z zacisku akumulatora na przekaźnik rozrusznika. to jest plus
    trzeci przewód to cienki czerwony z zabezpieczeniem idzie z akumulatora bezpośrednio pod zaciski na stacyjce to też jest plus
    i to wszystko w tym temacie 🙂

Pozdrawiam Dżokej i Lewa w Górę

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #140238 Odpowiedź

mariuszck
    Użytkownik

dzieki wielkie:)

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Akumulator - Router XM50.
Informacje o Tobie: