AEROX 70CC PO WYMIANIE TLOKA

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Dominik Fabicki
    Uczestnik

Siemka, 1.5 miesiaca temu zatarl mi sie aerox, ostatnio wymienilem tlok, honowałem cylinder, i dzisiaj wkońcu go odpaliłem 1 raz, po 2 minutach gdy pochodzil sie tak zagrzal ze jak dotknelem kolanka od wydechu to spaliło mi skórę, takie gorące. i chce sie upewnic czy to normalne.

Wombat
    Moderator

no raczej wydech jest gorący.
    ale tego czy nie za bardzo gorący to przez internet ci nie powiem.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Szumek811
    Uczestnik

Domyślam się, że jesteś młodym motocyklistą. Dotykanie kolanka, w którym spaliny o temp. ok 400-600 stopni odbijają się od ścianek nie mogło skończyć się dobrze. W chwili obecnej skuter masz na dotarciu. Być może ktoś źle dobrał tłok pod szlif

Wombat
    Moderator

albo jesttak uboga mieszanka że ma nie 600 tylko 800 stopni w wydechu… ale to jak pisałem – przez internet nie stwierdzisz czy to jeszcze normalnie gorące czy juz zbyt gorące

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button