Zipp Simpli: Do dynamicznej jazdy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Mój SYM Jet Sport X ma dokładnie takie same liczniki. Tylko, że kolor jeden. Pomarańczowy. Ale w razie jazdy nocą można rozjaśnić 😉

Cinello
    Użytkownik

Drodzy testerzy 🙂 czy mamy rozumieć, ze jest to sprzęt bez wad ?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Sv80
    Użytkownik

Mój kolega ma takiego 😉 Ze mną nie ma szans ;d Chociaz jakby tu wsadzić silnik Minarelli Horizontal LC to by było ciekawie. Fajny wygląd + niezłe osiągi….

HugoBoss
    Uczestnik

Skuter ma twarde zawieszenie,wiem coś o tym bo jechałem tym testowym egzemplarzem.Nie zrobił na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia.

Cinello
    Użytkownik

Do sportowej maszynki, jesli chodzi o start, to mu DUZO BRAKUJE. Dopiero po znacznym czasie, skuterek dostaje kopa, poczatek ma żółwi BARDZO:) Hmmmmm, gdzie to sportowe zaciecie…………??

qazwsxedc
    Użytkownik

„Chiny” i „sport” w skuterach to 2 magiczne słowa, które poporstu nigdy nie mogą iść w parze- takie jest moje zdanie. Skuter na wygląd niczego sobie- ale od użytkownika wiem, że to wiecznie psujący się szmelc.

Cinello
    Użytkownik

Więc skad taka ocena testujących, ta pisana, bo znam tez inna……..hmmmmmmm?????????????????????? no comment

Leszek Śledziński
    Keymaster

Cinello przeczytaj jeszcze raz ten test. Sprzet ma wady i zostaly opisane. Mowa jest o takich, które ujawniły się podczas trwania testu. QAZ pisząc o użytkowniku nie miał na myśli nikogo z redakcji.

qazwsxedc
    Użytkownik

tak, tak- już wyjaśniam- miałem na myśli Marcina z naszego OT 😉

Cinello
    Użytkownik

Wady….hmmmm, sportowa twardosc, to raczej zaleta. Otoczka „sportu” robi z tego skuterka szatana…. „Zmartwił mnie jednak fakt, że do przekroczenia 6 000 obrotów silnik pracuje bardzo ospale. Potem Simpli pokazuje swoje prawdziwe oblicze: mocne szarpnięcie, gwałtowne przyśpieszanie i spora prędkość” To jest bardzo delikatne ukazania tego, co ten skuter reprezentuje podczas ruszania :):) druga czesc zdania skrzetnie to jednak ukrywa !! TAKI START DYSKWALIFIKUJE TA MASZYNE W KATEGORII MASZYN SPORTOWYCH. Zle dobrane opony, coz…….to nie wina ZIPP’a przeciez, tylko gum. Tak owszem, wady sa opisane, ale JAK ? Kazda wade mozna przeciez ladnie ubrac w slowa……to tylko sztuka dobrego przekazu. Nie ma tu mowy o plastikach, o ich spasowaniu, o jakosci wykonania – to nie czyni klasy premium z tego „cacka”, a wrecz przeciwnie. Oczywiscie stosunek jakosci do ceny wypada pewnie na korzysc tego skuterka, nie mowie ze powinien byc wprowadzony zakaz jego sprzedazy, bo portfele przeciez mamy mniej i bardziej zasobne, ale………brakuje w tym tescie jednego zdania „jak na swoja cene to moze byc”. To bylo moje subiektywne odczucie tego testu i nikt nie musi sie ze mna zgodzic. Moze jestem przewrazliwiony…….:):):)::):):):)

qazwsxedc
    Użytkownik

Cin, wiesz, każdy robi test i odpisuje go jak chce. Jasne, że możesz mieć inne zdanie o sprzęcie i inaczej byś o tym napisał;) rozumiem, ale nic straconego- w panel redakcyjny i jazda;)

Cinello
    Użytkownik

Nie ma co roztrzasac tego tematu na forum, bo to nie miejsce – masz racje, kazdy ocenia, jak chce. Obaj jednak wiemy o co mi chodzi 🙂

Kabart
    Użytkownik

Do schowka wszedł by kask?

Leszek Śledziński
    Keymaster

Jet

Vin
    Użytkownik

Nie wiem czemu niby piszecie żen nim osiągnie 6000obr/min to słabo przyśpiesza… Ja mam Zippa Quantuma i powiem wam że te Simpli to mnie wzięło na przyśpieszenie ale na v-max to ja go wziąłem. Nie wiem dlaczego ale mój kolega wyciąga Simpli 78km/h.

Rafal002
    Użytkownik

Ten skuter bardzo mi sie podoba

darioone
    Uczestnik

Kolejna chińska kopia Aprilii SR50 R.No coments.

Vin
    Użytkownik

Nie wiem jak kto coś ocenia ale ten skuter na przyśpieszenie weźmie wszystkie Chińczyki, popatrzcie ile on ma koni z blokadami a co dopiero po odblokowaniu i jaki moment obrotowy. Ścigałem się z nim moim Quantumem, mam odblokowany moduł, Simpli też miało i na przyśpieszenie mi trochę odbiegło ale na v-max je wziąłem i nie mówcie że budzi się ospale bo kopa ma od początku.

fajansiarze
    Użytkownik

to nie zipp tylko zico, ale chyba to samo 😛

mati31
    Użytkownik

szczerze powiem ze to chyba najlepszy skuter zippa przyspieszenie i szybkosc na najwyzszym poziomie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button