Skuterzysto dbaj o wizerunek

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Leszek Śledziński
    Keymaster

Rozumiem Leszku, że ktoś cie dzisiaj porządnie wkur*ił z kierowców których tu opisałeś. No cóż, a ja się pochwalę, że jeżdżę dokładnie na takim skuterze jaki opisałeś bo na Ince Sprint. No ale, zakupionym za własny hajs, ze znajomością przepisów i bez manetki w pozycji max. Nie możesz mówić, że pewnie skoro cię wkurzył jeden koleś to cała banda nastolatków taka jest. Jednak co prawda to prawda, sam nie raz to zauważam. PS. Mam 15 lat dla innych osób które nie wiedzą 🙂

xpawel95x
    Użytkownik

Moim zdaniem jest dużo takich nastolatków dla których liczy się tylko szpan z szybkiej jazdy czy z palenia gumy, ale są i tez tacy młodzi kierowcy którzy uważają na drogach i nie liczy się dla nich full gaz. Wiem bo sam mam 15 lat i jak dla mnie nie liczy się tylko szpan z szybkiej nieostrożnej jazdy 😉 PozdRo :]

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Nieaktywny

A moim zdaniem to jest taki idiotyzm że brak słów.Nie ma się co dziwić że później na forum jest dużo pytań związanych z awarią skutera.Oczywiście nie można mówić że wszyscy nastolatkowie się tak zachowują,są tacy co potrafią szanować swoje maszynki.

Kujon
    Użytkownik

Palą gumę, a później na Allegro „nie katowany” -.-

grocik
    Użytkownik

Dokładnie nie dość, że opona to jeszcze sprzęgło się niszczy, czy jest warto?

KrzysiekP
    Użytkownik

Panowie i Panie to co jest pokazane na tym filmiku to przejaw istnej głupoty i braku odpowiedzialności. Sam poruszam się od niedawna (tj od ponad 8 miesięcy) skuter i nie raz widziałem jak nastolatkowie są nieodpowiedzialni ogółem. A tak z innej beczki to niech taki „odważny” stanie kiedyś kolo „przepompowanego” koła wózka widłowego i zobaczy jego eksplozje to wtedy może zrozumie do czego jego zabawa mogła doprowadzić. Pozdrawiam

franek1824
    Użytkownik

KrzysiekP co do wózka widłowego to masz racje, ja mam 24 lata i jeżdze 6 lat wózkami widłowymi i raz mi pękła opona w widlaku o masie 5 ton (nie z głupoty lecz wyciagniecia przewrocojen palety z cementem z naczepy tira 🙂 ) i to jest dopiero huk , pozdro

Gizmo123
    Użytkownik

A jak np. opona w tirze strzeli.. Huk podobny do wielkiej petardy, z tym że tir był 500 m odemnie. Zablokowane hamulce, i trzeba było jakoś zjechać na parking.

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja kiedyś napompowałem pompką ręczną dętkę od składaka – Wigry 3 bodajże – w kulminacyjnym momencie miała ponad metr średnicy i nagle jak palnęła… To wyobrażam sobie jak musiała palnąć taka opona w tirze czy wózku widłowym… Albo i nie wyobrażam…

michalsd5
    Użytkownik

Jeżdżenie na full gazie to głupota a jaki to szpan że jesteś nie odpowiedzialny?? tak samo palenie gumy po co palić gumę żeby pużniej wydawać pieniądze na nowa oponę.

Anonim
    Nieaktywny

Świetny, przedstawiający prawdę artykuł! ;]

adrianswdn
    Użytkownik

A silnik jak dostaje w kość po takim przypalaniu gumy bo paleniem to tego nazwać nie można.

lechoo
    Użytkownik

Jak by zarobił sam na oponę i skuter to na 100% nie było by tego filmiku

Anonim
    Gość

[…] Niedawno Skuterowo.com pisało o kwestiach wizerunkowych całej polskiej społeczności miłośników dwóch kółek. O zasadzie, […]

dmajchrzak4
    Użytkownik

ale pała..taka opona do chinola kosztuje 60 zł ..nie nawidze takich głópich dzieciaków

qazwsxedc
    Użytkownik

głupie dzieci to jest problem.

Sk8_Przemus
    Użytkownik

Co za kretyn dodał tu mój filmik i jeszcze pisze o mnie takie pierdoły?? Po pierwsze to tą oponę paliłem tak dla zabawy bo była łysa i miała dziurkę małą, a już kupiłem nową. Po drugie ten idiota co pisał ten „artykuł” chyba nie wie co pisze skoro dodał mój filmik a potem pisze coś takiego: „Jeśli czujesz nieodpartą pokusę, aby zniszczyć np. tylną oponę to wybierz się w krajoznawczą wycieczkę w odludne miejsce i baw się aż do wystrzału.” Nie zauważyłeś może że to jest na podwórku koło garażu?? A po trzecie na skutera zarobiłem sam i na oponę też więc wam gówno do tego co z nim robię!

Anonim
    Nieaktywny

Jeśli wrzucasz filmik do sieci to się licz z tym,że internauci będą to komentować. Każdy komentuje według własnej oceny.

Pietro
    Użytkownik

Moim zdaniem każdy ma prawo robić z swoim sprzętem co mu się podoba, jedni traktują skuter jako „wół roboczy” a innym służy do zabawy, i tak ma być.

matekzgr
    Użytkownik

ja mam 15 lat co prawda rodzice mi kupili skuter ale dbam o niego bo wiem ze jak go uszkodze to sam musze zapłacic za naprawe jezdze spokojnie tylko pare razy sprawdzałem v max jezdze inca street bordzo fajny skuter pozdro .

Montecjusz
    Użytkownik

Mnie zawsze ciekawi jak to jest że większość takich ,,odpowiedzialnych” kierowców nigdy nie miała nawet drobnej stłuczki. Wielu moich znajomych potrafi lecieć te licznikowe 75 w terenie zabudowanym gdzie co chwilę ktoś wychodzi na drogę bo nikt się pasami nie przejmuje i ogólnie droga nie nadaje się do takiej jazdy. Tak samo z jazdą bez kasków czy pchaniem się np. między mijające się autobusy. A nieraz ludzie znający przepisy i śmigający na blokadach kończą w szpitalu.

Kisiu1981
    Użytkownik

Prawda jest taka, że niemalże każdy użytkownik samochodu osobowego widząc skuter – chocby jadacy z taką samą predkością jak on – chce za wszelką cenę go wyprzedzic. Bo zawalidroga, bo to na równi z „elką” czy autobusem… Jesli chcesz zmienić przed nim pas czy wyprzedzić to zostajesz strąbiony i okrzyczany, bo jakim prawem! przeciez ja jadę! Nie ma równości na drodze. Jest Wieczna Wojna. W d..ie z tym wizerunkiem, walczmy o swoje miejsce. Nikt za nas tego nie zrobi. Jeśli trzeba to trzepnę w japę kevlarem i tyle.

Montecjusz
    Użytkownik

@Kisiu nie wiem od czego to zależy ale np. u siebie jak jeżdżę to bardzo często ktoś mi ustąpi albo zrobi miejsce żebym mógł spokojnie przejechać. A np. w miejscach gdzie ruch jest większy ludzie zachowują się jak zwierzęta. Chyba kwestia anonimowości w większej grupie 😀 Jak po jakichś wsiach latałem to już kompletna kulturka była i zero problemów z puszkami 🙂

Kisiu1981
    Użytkownik

Większosc ustępuje miejsca ale zdarzają się tacy co to wyprzedzają mnie za wszelką cenę i jeszcze mają pretensje, że usiłuję zmienić pas aby wyprzedzić pojazd jadący wolniej ode mnie. Gdybym puszczał ich wszystkich to chyba objechałbym np. autobus dopiero po kilku kilometrach. Wczoraj mi się taki frajer trafił. Wyjeżdżałem z Elei na prawy pas po ustąpieniu wszystkim samochodom na nim jadącym pierwszeństwa, a ten widząc, że chcę zjechać na środkowy i potem na lewy aby skręcić przyspieszył i mnie wyprzedził gdy właśnie zmieniałem pas. Darł jeszcze japę i miałem ochotę rozwalić mu ją kevlarem. Chamów zwalcza się chamstwem.

Filippo73
    Użytkownik

Kisiu, nie ma co się zniżać do poziomu takich obywateli. Mówiąc szczerze, porównując to co się dzieje teraz i to co zapamiętałem sprzed 20 lat to jest cud, miód i tam tamy 🙂
    Już nie raz zdarzało mi się, że w korku, choćby na Marsa, miejsce robiły mi ciężarówki, a nawet autobusy komunikacji miejskiej. Wychodzę z założenia, że i tak za parę metrów takiego idiotę wyprzedzę, także te kilkanaście sekund mnie nie zbawi.
    Z drugiej strony jak widzę, że do świateł stoi tylko kilka samochodów, staję za nimi i na siłę nikogo nie omijam, by za kilkadziesiąt metrów nie zmuszać ich do wyprzedzania.

Kisiu1981
    Użytkownik

Może masz rację, Filippo. Ja też jak jest kilka samochodów to nie wyprzedzam i staram się wjeżdżać między pojazdy gdy to jest konieczne. Wiem zresztą, że ci najgorsi są najmniej liczni ale najbardziej widoczni i to w każdej grupie. Na ulicy jeszcze nie lałem się z nikim i zastanawiam się kiedy ten pierwszy raz nastąpi. Nie z ebym tego chciał, bo nie chcę ale wiesz… Wszystko możliwe.

Filippo73
    Użytkownik

Wiem o czym mówisz. O dziwo bardziej krwiste myśli mam prowadząc samochód. Już sama jazda jednośladem daje mi tyle radości, że staje się lepszym człowiekiem 🙂

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja ostatnio mało jeżdżę samochodem więc robię to ostrożniej i może dlatego jestem spokojniejszy. Na skuterze poruszam się cały czas więc może to dlatego. Może właśnie z powodu, że jak wszyscy widzą skuter to od razu chcą go wyprzedzić – choćby mieli przed nim jechać z taką samą prędkością jak i za nim.

Montecjusz
    Użytkownik

Najzabawniejsi są skuterzyści które każde dwa samochody muszą wyprzedzić. Albo wbijający się w kolumnę już jadących na zielonym pojazdów. Z drugiej strony już mi się zdarzyło, że puszka wyprzedziła mnie z lewej na skrzyżowaniu na którym w lewo skręcałem…

DamianRysiekSr
    Użytkownik

To też wszystko zależy. Mnie najbardziej denerwują kierowcy samochodów, którzy ostatnio zaczęli mi coraz bardziej podpadać, dlaczego? Nie muszę chyba wspominać o notorycznym wp*@#!*%@u się na rondzie i wymuszaniu pierwszeństwa, ale jakieś dwa tygodnie temu, gdy wyjeżdżałem ze sklepu (który leży przy S22) tak jakby na wylocie mojego miasta, zdarzyło się, że naprawiali znienawidzoną przeze mnie kostkę po raz 1001, no i zrobili ruch wahadłowy, ponieważ remont odbywał się tylko na fragmencie pasa. Akurat naprawiali na przeciw sklepu lewy pas, a ja chciałem jechać w prawo w stronę ronda, po lewej miał sznur samochodów… To pewnie wiecie co sobie wtedy myślałem… No ale czekałem, 1 potem 2 minuty, w efekcie przestałem prawie 10 minut! Aż gdzieś daleko po lewej ukazuje się radiowóz, czekam i myślę 'Jak [email protected]#!a oni mnie nie przepuszczą, to wpieprzam się na 'chama” no i co? NIE przepuścili mnie, dopiero 2 samochody pozniej samochód na niemieckich tablicach mnie przepuścił… Do czego dążę? Pytam się jaka jest mentalność kierowców, z których większy procent myśli, w moim przypadku, 'mi się śpieszy nie przepuszczę,go';’niech postoi sobie on ma czas, to w końcu dzieciak';’mam samochód, g***o mnie obchodzą te <pierdziawki>' etc. etc. Pytam się ile by kosztowało z tych kierowców wpuszczenie mnie przed swoje auto? 10 sekund, może 15? Ja straciłem 10 minut i nerwy ;d Nie wiem w takich przypadkach, czy warto zachowywać kulturę? Czy wymuszać pierwszeństwo?
    A propos tego śmigania na skuterze „jak g******z”, to takim nie powinno się dawać w ogóle karty, chociaż większość i tak pewnie jezdzi bez ;d Poszaleć też można, nawet z rozsądkiem. Ja np: nie czuje potrzeby palenia 'gumy' stawiania maszyny na koło itp. Jak mam spory kawałek pustej drogi ,to wtedy sobie szaleje, jak widzę więcej pojazdów, to zwalniam i trzymam rękę na klamce, bo różnie może być, nie koniecznie z mojej winy…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button