30-sto letnia przyjemnośc

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #59137 Reply
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik
    • 13

Więc tak mam okazję kupic sprawnego w 100% Rometa Kadeta i teraz pytanko czy warto za 250 zł bez papierów stan techniczny jak i wizualny jest idealny wiec co o tym sądzicie? Napiszcie mi czy się opłaca ; D

#59139 Reply
    Zwrwr
    Użytkownik
    • 2

Ja bym nie kupił

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#59141 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

za 250 można kupić z papierami, ja ogara 200 kupiłem za 150 z papierami

#59142 Reply
    harekop
    Użytkownik
    • 31

Ja sam niedawno jeździłem Rometem Kadetem i jazda była świetna, ale niestety nie chce teraz odpalać. Ja bym ci proponował poszukać czegoś z papierami chyba, że chcesz jeździć po polu i wiejskich uliczkach.

#59150 Reply
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14

cena atrakcyjna tylko później nie za bardzo wiadomo co z tym zrobić.
    Jeśli by się jakoś dało zarejestrować to tak ale w przeciwnym razie zostaje jazda po polach i lasach jak napisał harekop.
    Jak Cię złapią, a taki motorower zawsze jest mile widziany na kontroli u drogówki – bez rej i OC – ładną karę można zapłacić.

#59156 Reply
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2

Ciekawe co to znaczy u Ciebie stan idealny, jesli wyglada jak by wczoraj wyjechal z sklepu… to do garazu pod folie i pokrowiec i niec stoi nastepne 30 lat. kiedys takie maszyny beda sporo warte.
    juz dzisiaj kupiic Malucha w stanie idealnym to koszt paru tysiecy zlotych.
    Wiec szanujmy polska motoryzacje i zamiast takie sprzety na pole zeby je zajechac to dbajmy o nie.

#59247 Reply
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik
    • 13

No właśnie to miało mi posłużyc na pola i wiejskie dróżki taki jest tego cel a mowiac stan idealny mam na mysli zero usterek zwiazanych z tym motorowerem. Mam już Zippa Quantum R a teraz dodatkowo chcilem cos straszego z duszą ;p .Wizualnie też jest BDB. A jeśli chodzi o zarejestrowanie go to by trzabyło kupic nowa ramę w cenie około 100 /150 zł.Wiec tak jak pisałem wcześniej jego przeznaczenie jest na polną trasę.

#59249 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Opłaca się za 250zł.

#59270 Reply
    dychul
    Uczestnik
    • 8

Zależy. Dla mnie taki motor bez papierów jest tylko meblem. Co innego gdyby byłby to jakiś biały kruk. Niestety, albo stety dożyliśmy w naszym kraju takich czasów, że należy liczyć się z nieuchronnością kary. Jazda niezarejestrowanym motorowerem bez ubezpieczenia może być bardzo bolesna. Znowu kupić jakiegoś Rometa Kadeta, a potem szukać drugiego lub ramy z papierami to czasochłonna zabawa.

#59275 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Zipp_Quantum… napisał:

No właśnie to miało mi posłużyc na pola i wiejskie dróżki taki jest tego cel a mowiac stan idealny mam na mysli zero usterek zwiazanych z tym motorowerem. Mam już Zippa Quantum R a teraz dodatkowo chcilem cos straszego z duszą ;p .Wizualnie też jest BDB. A jeśli chodzi o zarejestrowanie go to by trzabyło kupic nowa ramę w cenie około 100 /150 zł.Wiec tak jak pisałem wcześniej jego przeznaczenie jest na polną trasę.

Do jazdy w pole i na wiejskie dróżki, opłaca się..Po co ci papiery? robić dodatkowe przeglądy techniczne i płacić OC skoro masz już skuter do jazdy? Ja kilka lat temu sprzedałem sam silnik jawki za 200zł.

#59552 Reply
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik
    • 13

Dokładnie.Zgadzam sie z tobą Pietro mam juz skuter to po co mi papiery do tego jak i tak mam zamiar sie tym poruszac po polu ;p

#59562 Reply
    jarek676
    Użytkownik
    • 9

ja sprzedałem ostatnio romet ogar 205 z pełnymi opłatami 🙂 po przeglądzie stan wizualny super , a silnik to był kiepski, ale w tych czasach dobry silnik kosztuje 100 zł

z 250 bez papierów się nie opłaca
    no i jeszcze kadet 🙁 kadety nie są za ładne:(

#59566 Reply
    Jaroslav
    Uczestnik
    • 4

nie kupuj,
    w młodości zjeździłem trochę dróg Kadetem i powiem, że teraz na taki PRL-owski badziew już bym nie wsiadł,
    ani to wygodne, ani dynamiczne, przez żenująco niską jakość wykonania i kiepskie materiały ciągle się psuje, ale przede wszystkim niebezpieczne ! [Kadet prosto z fabryki, w „gołej” wersji nie miał kierunkowskazów, światła Stop, tłumienia olejowego w zawieszeniu, ani porządnych hamulców, więc nie nadaje się do jazdy między innymi uczestnikami ruchu, chyba, że kierujący to desperat]

stoi teraz w piwnicy i rdzewieje,
    a dobrze mu tak !

#59567 Reply
    jarek676
    Użytkownik
    • 9

Jaroslav napisał:

nie kupuj,
    w młodości zjeździłem trochę dróg Kadetem i powiem, że teraz na taki PRL-owski badziew już bym nie wsiadł,
    ani to wygodne, ani dynamiczne, przez żenująco niską jakość wykonania i kiepskie materiały ciągle się psuje, ale przede wszystkim niebezpieczne ! [Kadet prosto z fabryki, w „gołej” wersji nie miał kierunkowskazów, światła Stop, tłumienia olejowego w zawieszeniu, ani porządnych hamulców, więc nie nadaje się do jazdy między innymi uczestnikami ruchu, chyba, że kierujący to desperat]
    a dobrze mu tak !

nie przesadzaj 🙂

ja jeździłem rok Rometem i żyje 🙂 to że nie ma kierunków to nic nie znaczy:) ale już komarka więcej nie kupie zbyt awaryjny

#59576 Reply
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118

Jaroslav tylko, że kiedyś były nieco inne możliwości i standardy niż teraz. Obecnie byle chiński skuter za 1000zł jest lepszy, ale to dlatego, że technika poszła do przodu.

Tak na marginesie nie rozumiem, czemu nadal trzymasz tego Kadeta w piwnicy? Tylko miejsce zagraca rdzewiejąc.

#59586 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

jarek676 napisał:

Jaroslav napisał:
    nie kupuj,
    a dobrze mu tak !

nie przesadzaj 🙂
    ja jeździłem rok Rometem i żyje 🙂 to że nie ma kierunków to nic nie znaczy:) ale już komarka więcej nie kupie zbyt awaryjny

Ja kupiłbym Komarka mopeda, ale trudno znaleźć i są drogie, poza tym nie miałbym gdzie trzymać dodatkowego egzemplarza.. 🙁
    Dla zainteresowanych stara motoryzacją polecam http://www.oldtimery.com

#59592 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

ja mam ogara 200, silnik w świetnym stanie, gorzej z resztą. mam też ramę z kołami od Jawki więc może silnik przełożę. Tylko kilku części brakuje kilku.

#59593 Reply
    jarek676
    Użytkownik
    • 9

MichalWujak napisał:

Jaroslav tylko, że kiedyś były nieco inne możliwości i standardy niż teraz. Obecnie byle chiński skuter za 1000zł jest lepszy, ale to dlatego, że technika poszła do przodu.
    Tak na marginesie nie rozumiem, czemu nadal trzymasz tego Kadeta w piwnicy? Tylko miejsce zagraca rdzewiejąc.

ja tym Rometem nie jeździłem 20 lat temu bo wtedy to mnie jeszcze na tym świecie nie było 🙂 tylko 2011/12:)

#59615 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

madi napisał:

ja mam ogara 200, silnik w świetnym stanie, gorzej z resztą. mam też ramę z kołami od Jawki więc może silnik przełożę. Tylko kilku części brakuje kilku.

Madi jaką masz Jawkę, Mustanga czy „kaczkę”?

#59625 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

Mustanga 🙂

#59628 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

madi napisał:

Mustanga 🙂

Fajny motorek 🙂

#59635 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

Ty Pietro masz za to piękną CZ, pozazdrościć 🙂

#59638 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

madi napisał:

Ty Pietro masz za to piękną CZ, pozazdrościć 🙂

Udało mi się kilka lat temu, wygrać ją na aukcji allegro 🙂
    Ale ta ze złomu też niczego sobie. Silnik złożony na nowych częściach, rama polakierowana proszkowo, chromy nowe, itd.. już złożona, ale jeszcze nie odpalałem.

#59673 Reply
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik
    • 13

Co się okazało ostatnio,jednak znajomy mi go sprzeda za 200 zł! I co wy na to co sadzicie o tej cenie? warto?

#59685 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Zipp_Quantum… napisał:

Co się okazało ostatnio,jednak znajomy mi go sprzeda za 200 zł! I co wy na to co sadzicie o tej cenie? warto?

Warto nawet za 250, jeśli jest w ładnym stanie na pewno na nim nie stracisz 😉

#61058 Reply
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik
    • 13

dzieki wszystkim za posty i za rady bo go kupilem i chodzi naprawde swietnie ;p

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: 30-sto letnia przyjemnośc
Twoje informacje:

Back to top button