2T przerywa.

Witam ! Odnoszę się do was z dziwnym problemem ..
A konkretnie mam gaźnik 17,5 reszta seria.Dałem skuterka do mechanika, gaźnik niby wyregulowany ale jechał 40kmh i dalej przerywał jedynie lepsze przyspieszenie miał . No i kupiłem filtr stożkowy gąbkowy z nadzieją ze to coś pomoże iii i klops .. Nic nie pomogło. O co chodzi ?
Gaźnik do dupy ? Może zimeringi trzeba wymienić ? Ja już jestem załamany bo mam tego dość ..
Proszę o pomoc co może być przyczyną ?

17.5 mm do serii ? Po co ?

bo za niedługo wstawiam cylek 80ccm

Mam to samo ale gaźnik 19mm ;/ Kupiłem już taki skuter z takim gaźnikiem. Facet nie umiał wyregulować i sprzedał. Obniżyłem iglice na sam dół i zakręciłem śrubkę od mieszanki całkiem i skuter chodzi normalnie.

Ale też dużo więcej pali jak jest na zamkniętym dopływie powietrza .. Jest ktoś w stanie pomóc ??
:(

Jeszcze jak jest powietrze zamknięty nie ma tej pi*** jak na 2t przystało ;x

Mam wywalone na stożki, no sorry, ale wklej w wujka Google taki oto klimat... co daje filtr stożkowy w skuterze, albo tym podobne zagadnienie. :D

Przemielisz to zagadnienie, to może wróć tutaj z jakimś nowym tematem. :D

Jak powietrze zamknięte ?

Chinol_180 - jest takie powiedzenie jak dbasz to masz :) Wystarczy przeczyścić raz na tydzień i będzie pykał ;)

Kuba chodzi o to że w gaźniku jest zamknięty dopływ powietrza

No i ty chcesz żeby dobrze chodził ? Jaki kolor ma świeca ?

kuba chyba wcześniej napisałem że gaźnik jest po regulacji i teraz ma dopływ ale jedzie 40 kmh na zakręconym dopływie 50 kmh

Pourywania kółek w moto i to wszystkim tutaj. :D

Szerokości ;)

Powiedz jaki kolor ma świeca. Wtedy będzie wiadomo co trzeba dalej robić.

świeca ma dość nie typowy kolor kawa ale z dużą ilością mleka :D
Masz zdjęcie :

I co powiesz na to ? :/

Jak dla mnie tp trochę za mało paliwa w mieszance. Wiesz może jaką masz dysze ?

niestety. Ale ogl skuter pali na dotyk ale jedzie jak taki muł 40kmh .. Proszę pomocy 5 października mam zlot ;x :D

A może to coś w,napędzie ? no bo jednak ten kolor jako tako jeszcze jest dopuszczalny.

a co konkretnie ?