125 olej w złym miejscu

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #294823
  adaminator5
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam wszystkich na forum mam pewien problem ze swoim crosem. Nie wiem jakim cudem ale z patrząc od przodu z lewego dolnego otworu na szpilkę leci olej i ten olej dostaje się do tłoka od tamtej strony i strasznie brudu tam nawala i cross chyba przez to niechodzi tylko pytanie brzmi skąd do cholery tam się bierze ten olej ktoś ma jakiś pomysł

  #294825
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 812

  Dolna lewa szpilla jeżeli to chinol to jest też kanal od pompy oleju takie 2w1 bo inaczej jak by mial sie dostac do glowicy (myśl) i nie ma tam połączenia z komorą spalania chyba że uszcelka poszla.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #294831
  adaminator5
  Użytkownik
  • Postów: 2

  pragnę zauważyć że jest to silnik na licencji hondy więc pomyśleli o osobnym kanale oleju i jego ścieżce powrotnej a uszczelka jest prawie jak nowa

  #294836
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 812

  Tos mnie poinformował,moto z tym silnikiem w mojej galerii, i kilka silników w częściach na regale, co do osobnego kanalu to powrotny wpierw zobacz przy glowicy gdzie montujesz konektory chłodnicy potem wyjeżdżaj z „honda”

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button