125 olej w złym miejscu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 125 olej w złym miejscu

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 3 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe adaminator5
    adaminator5
    Użytkownik

Witam wszystkich na forum mam pewien problem ze swoim crosem. Nie wiem jakim cudem ale z patrząc od przodu z lewego dolnego otworu na szpilkę leci olej i ten olej dostaje się do tłoka od tamtej strony i strasznie brudu tam nawala i cross chyba przez to niechodzi tylko pytanie brzmi skąd do cholery tam się bierze ten olej ktoś ma jakiś pomysł

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Dolna lewa szpilla jeżeli to chinol to jest też kanal od pompy oleju takie 2w1 bo inaczej jak by mial sie dostac do glowicy (myśl) i nie ma tam połączenia z komorą spalania chyba że uszcelka poszla.

Zdjęcie profilowe adaminator5
    adaminator5
    Użytkownik

pragnę zauważyć że jest to silnik na licencji hondy więc pomyśleli o osobnym kanale oleju i jego ścieżce powrotnej a uszczelka jest prawie jak nowa

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Tos mnie poinformował,moto z tym silnikiem w mojej galerii, i kilka silników w częściach na regale, co do osobnego kanalu to powrotny wpierw zobacz przy glowicy gdzie montujesz konektory chłodnicy potem wyjeżdżaj z „honda”

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie