125 olej w złym miejscu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 125 olej w złym miejscu

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #294823 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe adaminator5
  adaminator5
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam wszystkich na forum mam pewien problem ze swoim crosem. Nie wiem jakim cudem ale z patrząc od przodu z lewego dolnego otworu na szpilkę leci olej i ten olej dostaje się do tłoka od tamtej strony i strasznie brudu tam nawala i cross chyba przez to niechodzi tylko pytanie brzmi skąd do cholery tam się bierze ten olej ktoś ma jakiś pomysł

  #294825 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe paci
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 807

  Dolna lewa szpilla jeżeli to chinol to jest też kanal od pompy oleju takie 2w1 bo inaczej jak by mial sie dostac do glowicy (myśl) i nie ma tam połączenia z komorą spalania chyba że uszcelka poszla.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #294831 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe adaminator5
  adaminator5
  Użytkownik
  • Postów: 2

  pragnę zauważyć że jest to silnik na licencji hondy więc pomyśleli o osobnym kanale oleju i jego ścieżce powrotnej a uszczelka jest prawie jak nowa

  #294836 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe paci
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 807

  Tos mnie poinformował,moto z tym silnikiem w mojej galerii, i kilka silników w częściach na regale, co do osobnego kanalu to powrotny wpierw zobacz przy glowicy gdzie montujesz konektory chłodnicy potem wyjeżdżaj z „honda”

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: 125 olej w złym miejscu
Informacje o Tobie: