1 motocykl dla kobiety

Hej!:slight_smile:

Planuje na przyszły rok zrobić prawo jazdy kat A. No i bardzo chciałabym mieć motocykl typu cruiser.

ale poki co na niczym wiecej sie nie znam :stuck_out_tongue: Jaki motor najlepszy na początek- czy lepiej 125 czy jednak coś z większym silnikiem?

Podobaja mi sie ( z wygladu )- junak m12 vintage, yamaha virago 535, suzuki intruder.

Jako ze to bedzie dopiero moja 2 przygoda z motocyklem nie chcialabym wydawać zbyt wielu pieniedzy bo nie wiem jak to bedzie z moja zajawka. Nie chce zbyt duzego motoru zeby sie tez nie zrazić.

Wiec cenowo fajnie jakbym sie zmiescila do 10 tys max. Co lepiej kupić? starszą yamahe czy moze nowego junaka 125?

Co mi mozecie doradzić ?:slight_smile:

Mam 169cm wzrostu i 55 kg. Raczej do jazdy po miescie czasem moze za miasto :slightly_smiling_face:

Dziękuje

zacznij robić prawko A.
zobacz jak sie czujesz na motocyklu - w szkole zapewne bedzie jakies 500cm.
Wtedy dopiero zrozumiesz/poczujesz co jest za duże, co jest za małe, czego byś oczekiwała…itd
I jak już ci sie wyklarują realne oczekiwania to zacznij sie zastanawiac na motocyklem.

Bo na razie to jest rozmowa o tym na czym ty sie widzisz… a może sie okazać że takie motocykle są kompletnie nie dla ciebie albo że są fajne ale lepiej jednak…(i tu sobie coś wstawisz).

Mając prawo jazdy kat. A nigdy nie kupuj motocykla 125cc, to nie motocykl. Poszukaj coś w typu Yamaha V-Star/Drag Star 1100, lub 650.

Idiotyczna rada. Po co dziewczynie na 1 motocykl 300kg kloc z silnikiem większym niż w matizie???

Jeżeli już coś to mały intruder 125, suzuki marauder 125, może być kawasaki 250 eliminator lub jak pisałaś wcześniej virago 535. Do nauki i miasta 125 będzie najlepsze jeżeli planujesz wyjeżdżać częściej poza miasto celowałbym w troszkę większa pojemność. Oczywiście bez przesadyzmu jak wyżej