Zobacz elektryczny skuter od MINI

MINI, należące do BMW dołącza do producentów skuterów. Po małych samochodach przyszedł czas na produkcję elektrycznych miejskich jednośladów. Futurystyczny design i nowoczesne rozwiązanie zapierają dech w piersiach. Kiedy będzie dostępny na polskim rynku i ile będzie kosztować? Wkrótce więcej informacji o skuterze od MINI na Skuterowo.com.

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

5 opinii

  1. Koncepcja i stylistyka bardzo ciekawa. Napęd elektryczny do miasta uważam ze jest rozwojowy,ale cena na pewno będzie zaporowa jak na nasze Polskie realia.

  2. W kraju nad Wisłą to raczej bez sensu. W Auto Świecie był artykuł o tym, że samochody elektryczne tworzą więcej zanieczyszczeń niż spalinowe, bo u nas energia jest pozyskiwana głównie ze spalania węgla – tych spalin jest więcej w przeliczeniu na 1km niż w przypadku spalania paliwa.

  3. Mnie jakoś nie “podnieca” wyglad tego skutera. Trochę pooglądałem modele BMW, podpytałem o nie w salonie i większość z nowych modeli to “niedoróbki” wg sprzedających, bo bardzo szybko je produkują i od razu sprzedają, a testy bezpieczeństwa są może ze 2.. za to yamaha ma teraz tmax-a i xenter i pare ładnych miesięcy nad nimi pracowała. Kupiłem TMAX 530 na dniach otwartych 2 dni temu i przyznam, że nie czuję różnicy między nim a motorem poza nazwą, że to skuter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button