Zobacz elektryczny skuter od MINI

MINI, należące do BMW dołącza do producentów skuterów. Po małych samochodach przyszedł czas na produkcję elektrycznych miejskich jednośladów. Futurystyczny design i nowoczesne rozwiązanie zapierają dech w piersiach. Kiedy będzie dostępny na polskim rynku i ile będzie kosztować? Wkrótce więcej informacji o skuterze od MINI na Skuterowo.com.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

5 opinii

  1. W kraju nad Wisłą to raczej bez sensu. W Auto Świecie był artykuł o tym, że samochody elektryczne tworzą więcej zanieczyszczeń niż spalinowe, bo u nas energia jest pozyskiwana głównie ze spalania węgla – tych spalin jest więcej w przeliczeniu na 1km niż w przypadku spalania paliwa.

  2. Mnie jakoś nie „podnieca” wyglad tego skutera. Trochę pooglądałem modele BMW, podpytałem o nie w salonie i większość z nowych modeli to „niedoróbki” wg sprzedających, bo bardzo szybko je produkują i od razu sprzedają, a testy bezpieczeństwa są może ze 2.. za to yamaha ma teraz tmax-a i xenter i pare ładnych miesięcy nad nimi pracowała. Kupiłem TMAX 530 na dniach otwartych 2 dni temu i przyznam, że nie czuję różnicy między nim a motorem poza nazwą, że to skuter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button