Triumph
Aktualnie czytasz:
Zlot fanów motocykli Triumph w Modlinie już niebawem!

Ta marka wie jak się wyróżnić, a jej inżynierowie i designerzy potrafią tworzyć piękne i świetnie jeżdżące maszyny. Jeśli do damy do tego bardzo bogate tradycje, to nie może dziwić że motocykle Triumph zawsze miały rzeszę zagorzałych fanów. W Polsce przyzwyczailiśmy się już do corocznych zlotów sympatyków tych brytyjskich jednośladów. W tym roku nie mogło być więc inaczej. Choć będzie nieco inaczej.

O tym, że na zlocie fanów Triumpha nie może być nudy, będzie można przekonać się już 18 września.

„Festival Triumph – spotkanie miłośników motocykli Triumph”, bo tak nazywa się tegoroczna impreza, odbędzie się w podwarszawskim Modlinie. Miejsce to zapewnia szereg przeróżnych atrakcji dla każdego motocyklisty.

Są podmiejskie kręte drogi, są tereny do zjechania z asfaltu, jest wreszcie tor wyścigowy. Wsyztsko to pozwala przekonać się o walorach wszystkich motocykli będących w ofercie brytyjskiego producenta.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Organizatorem jest Triumph Polska i zaplanował jazdy w każdym z dostępnych terenów. W planach m.in. szkolenie i track day na ODTJ Modlin prowadzone przez Artura Wajdę – byłego zawodnika i Mistrza WMMP oraz wycieczki po trasie asfaltowej, adventure i off-road. W przypadku tej ostatniej opcji wymagane są kostkowe opony. W trakcie wyjazdów adventure i off-road będzie można podszkolić się z jazdy w terenie od instruktorów Proenduro.pl, a także sprawdzić możliwości modeli nacechowanych przygodą.

Do dyspozycji z resztą będą niemal wszystkie testówki Triumpha więc grzechem by było przepuścić taką okazję. Zapisy na jazdy testowe odbędą się na miejscu.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Koszty uczestnictwa to 190 zł (właściciele motocykli Triumph), 290 zł (właściciele motocykli innych marek) oraz 50 zł za osobę towarzyszącą. Zlot jest jednodniowy i trwa od 9:00 do 18:00.

Więcej informacji na stronie wydarzeniawww.eventy.triumphpolska.pl

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%

Podziel się opinią

lub