Zlot fanów motocykli Triumph w Modlinie już niebawem!

Ta marka wie jak się wyróżnić, a jej inżynierowie i designerzy potrafią tworzyć piękne i świetnie jeżdżące maszyny. Jeśli do damy do tego bardzo bogate tradycje, to nie może dziwić że motocykle Triumph zawsze miały rzeszę zagorzałych fanów. W Polsce przyzwyczailiśmy się już do corocznych zlotów sympatyków tych brytyjskich jednośladów. W tym roku nie mogło być więc inaczej. Choć będzie nieco inaczej.

O tym, że na zlocie fanów Triumpha nie może być nudy, będzie można przekonać się już 18 września.

„Festival Triumph – spotkanie miłośników motocykli Triumph”, bo tak nazywa się tegoroczna impreza, odbędzie się w podwarszawskim Modlinie. Miejsce to zapewnia szereg przeróżnych atrakcji dla każdego motocyklisty.

Są podmiejskie kręte drogi, są tereny do zjechania z asfaltu, jest wreszcie tor wyścigowy. Wsyztsko to pozwala przekonać się o walorach wszystkich motocykli będących w ofercie brytyjskiego producenta.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Organizatorem jest Triumph Polska i zaplanował jazdy w każdym z dostępnych terenów. W planach m.in. szkolenie i track day na ODTJ Modlin prowadzone przez Artura Wajdę – byłego zawodnika i Mistrza WMMP oraz wycieczki po trasie asfaltowej, adventure i off-road. W przypadku tej ostatniej opcji wymagane są kostkowe opony. W trakcie wyjazdów adventure i off-road będzie można podszkolić się z jazdy w terenie od instruktorów Proenduro.pl, a także sprawdzić możliwości modeli nacechowanych przygodą.

Do dyspozycji z resztą będą niemal wszystkie testówki Triumpha więc grzechem by było przepuścić taką okazję. Zapisy na jazdy testowe odbędą się na miejscu.

Inne publikacje na ten temat:

Koszty uczestnictwa to 190 zł (właściciele motocykli Triumph), 290 zł (właściciele motocykli innych marek) oraz 50 zł za osobę towarzyszącą. Zlot jest jednodniowy i trwa od 9:00 do 18:00.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.eventy.triumphpolska.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button