Zlot fanów motocykli Triumph w Modlinie już niebawem!

Ta marka wie jak się wyróżnić, a jej inżynierowie i designerzy potrafią tworzyć piękne i świetnie jeżdżące maszyny. Jeśli do damy do tego bardzo bogate tradycje, to nie może dziwić że motocykle Triumph zawsze miały rzeszę zagorzałych fanów. W Polsce przyzwyczailiśmy się już do corocznych zlotów sympatyków tych brytyjskich jednośladów. W tym roku nie mogło być więc inaczej. Choć będzie nieco inaczej.

O tym, że na zlocie fanów Triumpha nie może być nudy, będzie można przekonać się już 18 września.

„Festival Triumph – spotkanie miłośników motocykli Triumph”, bo tak nazywa się tegoroczna impreza, odbędzie się w podwarszawskim Modlinie. Miejsce to zapewnia szereg przeróżnych atrakcji dla każdego motocyklisty.

Są podmiejskie kręte drogi, są tereny do zjechania z asfaltu, jest wreszcie tor wyścigowy. Wsyztsko to pozwala przekonać się o walorach wszystkich motocykli będących w ofercie brytyjskiego producenta.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Organizatorem jest Triumph Polska i zaplanował jazdy w każdym z dostępnych terenów. W planach m.in. szkolenie i track day na ODTJ Modlin prowadzone przez Artura Wajdę – byłego zawodnika i Mistrza WMMP oraz wycieczki po trasie asfaltowej, adventure i off-road. W przypadku tej ostatniej opcji wymagane są kostkowe opony. W trakcie wyjazdów adventure i off-road będzie można podszkolić się z jazdy w terenie od instruktorów Proenduro.pl, a także sprawdzić możliwości modeli nacechowanych przygodą.

Do dyspozycji z resztą będą niemal wszystkie testówki Triumpha więc grzechem by było przepuścić taką okazję. Zapisy na jazdy testowe odbędą się na miejscu.

Koszty uczestnictwa to 190 zł (właściciele motocykli Triumph), 290 zł (właściciele motocykli innych marek) oraz 50 zł za osobę towarzyszącą. Zlot jest jednodniowy i trwa od 9:00 do 18:00.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.eventy.triumphpolska.pl

Inne publikacje na ten temat:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button