Aktualnie czytasz:
Zlot fanów motocykli Triumph w Modlinie już niebawem!
0

Ta marka wie jak się wyróżnić, a jej inżynierowie i designerzy potrafią tworzyć piękne i świetnie jeżdżące maszyny. Jeśli do damy do tego bardzo bogate tradycje, to nie może dziwić że motocykle Triumph zawsze miały rzeszę zagorzałych fanów. W Polsce przyzwyczailiśmy się już do corocznych zlotów sympatyków tych brytyjskich jednośladów. W tym roku nie mogło być więc inaczej. Choć będzie nieco inaczej.

O tym, że na zlocie fanów Triumpha nie może być nudy, będzie można przekonać się już 18 września.

„Festival Triumph – spotkanie miłośników motocykli Triumph”, bo tak nazywa się tegoroczna impreza, odbędzie się w podwarszawskim Modlinie. Miejsce to zapewnia szereg przeróżnych atrakcji dla każdego motocyklisty.

Są podmiejskie kręte drogi, są tereny do zjechania z asfaltu, jest wreszcie tor wyścigowy. Wsyztsko to pozwala przekonać się o walorach wszystkich motocykli będących w ofercie brytyjskiego producenta.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Organizatorem jest Triumph Polska i zaplanował jazdy w każdym z dostępnych terenów. W planach m.in. szkolenie i track day na ODTJ Modlin prowadzone przez Artura Wajdę – byłego zawodnika i Mistrza WMMP oraz wycieczki po trasie asfaltowej, adventure i off-road. W przypadku tej ostatniej opcji wymagane są kostkowe opony. W trakcie wyjazdów adventure i off-road będzie można podszkolić się z jazdy w terenie od instruktorów Proenduro.pl, a także sprawdzić możliwości modeli nacechowanych przygodą.

Do dyspozycji z resztą będą niemal wszystkie testówki Triumpha więc grzechem by było przepuścić taką okazję. Zapisy na jazdy testowe odbędą się na miejscu.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Koszty uczestnictwa to 190 zł (właściciele motocykli Triumph), 290 zł (właściciele motocykli innych marek) oraz 50 zł za osobę towarzyszącą. Zlot jest jednodniowy i trwa od 9:00 do 18:00.

Więcej informacji na stronie wydarzeniawww.eventy.triumphpolska.pl

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%