Zipp XRace 50: Premiera - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Zipp XRace 50: Premiera

Poznaj z bliska młodszego brata motoroweru Zipp Pro 50. W przeciwieństwie do poprzednika (nadal w sprzedaży) XRace ma przypominać sylwetką nie ścigacz, a typowego street'a. Do tego zastosowano światła ledowe i nieco inne zegary w desce rozdzielczej.

Model wyposażony jest w ten sam silnik - czterosuwowy, chłodzony cieczą o pojemności 50 ccm, spalający niewiele ponad 2 litry na każdą setkę. Serce pojazdu nie jest demonem mocy, ale zapewnia w połączeniu z wydechem bardzo dobre, niepozorne brzmienie. Przedstawiciele producenta jasno przyznają, że liczą na taki sam sukces rynkowy jaki miał miejsce w przypadku wspomnianego już Pro 50. Cena również podobna: 4 500 PLN.

[nggallery id=70]
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Inne publikacje na ten temat:

13 opinii

  1. Dziś go widziałem w salonie i powiem tylko tyle, że nie spodobał mi się silnik wygląda na mały no i cały silnik widać. Wygląda jak by brakowało mu części i minusem jest wygląd z przodu. Zamotowany jest dziwny czarny plastik. Nie kupujcie go lepiej wolę zippa pro 50.

  2. Silnik nie jest nic osłonięty i widać ten mały silnik i tak zaraz widać, że to 50ccm. Plastik na tablicę rejestracyjną szpeci wygląd i zasłania amor. No już jepiej by wyglądała jakaś mała blacha. 😉 Główka jak z transformersów. 😛 Szkoda, że są plastiki, a nie blachy. No i szkoda, że motor nie jest tak pokazywany, a dziewczyna. :/ Jedna z zalet, że można włożyć tam silnik 110ccm lub 125ccm i chyba nawet 150ccm, ale ten ciężko dostać chyba. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button