Zipp Parco 50: Prezentacja

Parco to kolejna nowość w ofercie marki Zipp. Czterosuwowy, nisko osadzony skuter, który ma być kierowany do wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę ze skuterami.

Paweł Biedrzycki, Zipp: Chciałbym pokazać, przedstawić nowość, która będzie w sprzedaży w sezonie 2012 – skuter Parco. Parco w slangu włoskim, młodzieży włoskiej używane jest jako tani w eksploatacji, niedrogi pojazd.  Prace rozpoczeliśmy naprawdę wcześnie,  już od kwietnia czy maja 2011 roku. Skuter jest przewidziany na 10 calowych kołach, ale jednym, ważnym elementem tego produktu jest to, że pod kanapą mieści się kask integralny. W tak małym skuterze nikt jeszcze tego nie zastosował.

Zipp Parco
Zipp Parco

Kolejnym, ciekawym elementem to jest zmiana zupełnie nowych owiewek czołowych, przeniesienie lampy, która najczęściej jest umieszczona w kierownicy, w części górnej, w Zippie przenieśliśmy tą lampę, obudowę centralną z zastosowaniem w tym miejscu diodowej, pozycyjnej lampy, a na górę przenieśliśmy ładnie wkomponowane w obudowę kierunkowskazy w modelu Parco. Produkt przewidziany dla ludzi, którzy pierwsze swoje kroki chcą rozpocząć na skuterze z nisko osadzona kanapą. W standardzie oczywiście będzie kufer. Parco jest przewidziany jako produkt "pierwszocenowy" w ofercie Zippa.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button