Aktualnie czytasz:
Zipp Parco 50: Prezentacja
1

Parco to kolejna nowość w ofercie marki Zipp. Czterosuwowy, nisko osadzony skuter, który ma być kierowany do wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę ze skuterami.

Paweł Biedrzycki, Zipp: Chciałbym pokazać, przedstawić nowość, która będzie w sprzedaży w sezonie 2012 – skuter Parco. Parco w slangu włoskim, młodzieży włoskiej używane jest jako tani w eksploatacji, niedrogi pojazd.  Prace rozpoczeliśmy naprawdę wcześnie,  już od kwietnia czy maja 2011 roku. Skuter jest przewidziany na 10 calowych kołach, ale jednym, ważnym elementem tego produktu jest to, że pod kanapą mieści się kask integralny. W tak małym skuterze nikt jeszcze tego nie zastosował.

Zipp Parco

Zipp Parco

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

Kolejnym, ciekawym elementem to jest zmiana zupełnie nowych owiewek czołowych, przeniesienie lampy, która najczęściej jest umieszczona w kierownicy, w części górnej, w Zippie przenieśliśmy tą lampę, obudowę centralną z zastosowaniem w tym miejscu diodowej, pozycyjnej lampy, a na górę przenieśliśmy ładnie wkomponowane w obudowę kierunkowskazy w modelu Parco. Produkt przewidziany dla ludzi, którzy pierwsze swoje kroki chcą rozpocząć na skuterze z nisko osadzona kanapą. W standardzie oczywiście będzie kufer. Parco jest przewidziany jako produkt „pierwszocenowy” w ofercie Zippa.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%