Aktualnie czytasz:
Zipp Parco 50: Prezentacja
1

Parco to kolejna nowość w ofercie marki Zipp. Czterosuwowy, nisko osadzony skuter, który ma być kierowany do wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę ze skuterami.

Paweł Biedrzycki, Zipp: Chciałbym pokazać, przedstawić nowość, która będzie w sprzedaży w sezonie 2012 – skuter Parco. Parco w slangu włoskim, młodzieży włoskiej używane jest jako tani w eksploatacji, niedrogi pojazd.  Prace rozpoczeliśmy naprawdę wcześnie,  już od kwietnia czy maja 2011 roku. Skuter jest przewidziany na 10 calowych kołach, ale jednym, ważnym elementem tego produktu jest to, że pod kanapą mieści się kask integralny. W tak małym skuterze nikt jeszcze tego nie zastosował.

Kolejnym, ciekawym elementem to jest zmiana zupełnie nowych owiewek czołowych, przeniesienie lampy, która najczęściej jest umieszczona w kierownicy, w części górnej, w Zippie przenieśliśmy tą lampę, obudowę centralną z zastosowaniem w tym miejscu diodowej, pozycyjnej lampy, a na górę przenieśliśmy ładnie wkomponowane w obudowę kierunkowskazy w modelu Parco. Produkt przewidziany dla ludzi, którzy pierwsze swoje kroki chcą rozpocząć na skuterze z nisko osadzona kanapą. W standardzie oczywiście będzie kufer. Parco jest przewidziany jako produkt „pierwszocenowy” w ofercie Zippa.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%