Aktualnie czytasz:
Za nami 5 lat ze Skuterowo.com: Poznaj nas i naszą historię
4
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

W marcu 2010 roku oficjalnie ruszyło Skuterowo.com. Niesamowicie szybko zleciało te 5 lat, w sposób niemal niezauważalny. Ten czas to ogromna ilość pracy i nie mniejsze zaskoczenie. Dzieło przypadku stało się przez ten czas drugim, największym polskim serwisem o jednośladach...

Z tej okazji stworzyliśmy najdłuższe wideo w naszej historii. Przemek Jaczewski i Leszek Śledziński, którzy "maczali" w tym ręce od samego początku. Przez co pamiętają najwięcej. Skuterowo.com to dzieło pasji, wielu przypadków i determinacji.

Wkrótce z okazji pięciolecia Skuterowo.com zaprezentujemy Wam wiele archiwalnych materiałów, jak również zdradzimy nieco więcej "kuchennego" życia redakcji.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • 3 marca 2015 at 22:20

  Czytam Was prawie od poczatku. Chociaż od tamtego czasu przesiadłem się ze skutera na motor to cały czas chętnie tu zaglądam i zawsze znajdę coś co mnie zaciekawi. Widać że się rozwijacie i dobrze, że oprócz skuterów pojawiają się też motorowery 125-tki i nawet junak m16! Tak trzymajcie, powodzenia!

 • Zdjęcie profilowe Karbon
  4 marca 2015 at 00:37

  Tak się złożyło, że dzisiaj byłem na imprezie urodzinowej uroczej panienki, która właśnie skończyła 8 lat, a która nigdy nie przepuści okazji by na razie jako plecaczek pośmigać skuterem. Okazuje się, że także Skuterowo ma powód do zdmuchnięcia urodzinowych świeczek. Wszystkiego najlepszego. Trzymajcie poziom w serwisie i pion na drodze.

  Opisujecie swoje początki z portalem, więc może by zachęcić tych, którzy logują się na portalu by i oni opisali swoje początki skuterowo – motorowerowej przygody a najciekawsze wypowiedzi nagrodzić obiecanym bonusem.

 • Zdjęcie profilowe Wombat
  4 marca 2015 at 01:23

  oglądałem do końca!
  ale wykonałem kilka skoków po pasku 🙂

 • Zdjęcie profilowe allanek
  4 marca 2015 at 12:26

  Obejrzałem całe. Bez skakania po pasku xP
  O co chodziło z tą rozbitą figurką skutera? Wyglądało przez chwilę, jakbyś wziął ją żeby opowiedzieć jakąś związaną z nią historię, ale ostatecznie tak się nie stało…
  P.S. Sto lat, Skuterowo!