Aktualnie czytasz:
Za nami 5 lat ze Skuterowo.com: Poznaj nas i naszą historię
4

W marcu 2010 roku oficjalnie ruszyło Skuterowo.com. Niesamowicie szybko zleciało te 5 lat, w sposób niemal niezauważalny. Ten czas to ogromna ilość pracy i nie mniejsze zaskoczenie. Dzieło przypadku stało się przez ten czas drugim, największym polskim serwisem o jednośladach…

Z tej okazji stworzyliśmy najdłuższe wideo w naszej historii. Przemek Jaczewski i Leszek Śledziński, którzy „maczali” w tym ręce od samego początku. Przez co pamiętają najwięcej. Skuterowo.com to dzieło pasji, wielu przypadków i determinacji.

Wkrótce z okazji pięciolecia Skuterowo.com zaprezentujemy Wam wiele archiwalnych materiałów, jak również zdradzimy nieco więcej „kuchennego” życia redakcji.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • 3 marca 2015 at 22:20

  Czytam Was prawie od poczatku. Chociaż od tamtego czasu przesiadłem się ze skutera na motor to cały czas chętnie tu zaglądam i zawsze znajdę coś co mnie zaciekawi. Widać że się rozwijacie i dobrze, że oprócz skuterów pojawiają się też motorowery 125-tki i nawet junak m16! Tak trzymajcie, powodzenia!

 • Zdjęcie profilowe Karbon
  4 marca 2015 at 00:37

  Tak się złożyło, że dzisiaj byłem na imprezie urodzinowej uroczej panienki, która właśnie skończyła 8 lat, a która nigdy nie przepuści okazji by na razie jako plecaczek pośmigać skuterem. Okazuje się, że także Skuterowo ma powód do zdmuchnięcia urodzinowych świeczek. Wszystkiego najlepszego. Trzymajcie poziom w serwisie i pion na drodze.

  Opisujecie swoje początki z portalem, więc może by zachęcić tych, którzy logują się na portalu by i oni opisali swoje początki skuterowo – motorowerowej przygody a najciekawsze wypowiedzi nagrodzić obiecanym bonusem.

 • Zdjęcie profilowe Wombat
  4 marca 2015 at 01:23

  oglądałem do końca!
  ale wykonałem kilka skoków po pasku 🙂

 • Zdjęcie profilowe allanek
  4 marca 2015 at 12:26

  Obejrzałem całe. Bez skakania po pasku xP
  O co chodziło z tą rozbitą figurką skutera? Wyglądało przez chwilę, jakbyś wziął ją żeby opowiedzieć jakąś związaną z nią historię, ale ostatecznie tak się nie stało…
  P.S. Sto lat, Skuterowo!