Aktualnie czytasz:
Yamaha przedłuża wiosenne promocje do końca maja
0

Ograniczenia społeczne wdrożone w celu powstrzymania rozpowszechnia się epidemii uniemożliwiły wielu Klientom skorzystanie z dotychczasowych promocji. Yamaha Motor Polska w odpowiedzi przedłuża wiosenne programy wspierające zakupy nowych motocykli i skuterów. Wszystkie akcje promocyjne będą trwać do 31 maja. 

Należą do nich:

Małe pojemności z gwarancją niezawodności

Akcja promocyjna premiująca zakup nowej Yamahy 125 dodatkowym, trzecim rokiem gwarancji tożsamej z fabryczną. Akcja jest tym ciekawsza, że dotyczy zarówno skuterów z automatyczną skrzynią biegów, jak i rasowych motocykli o pojemności 125 cm3, przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Chcesz się przesiąść z auta na NMAX-a i uniezależnić od publicznego transportu? Zrób to teraz i odbierz bezpłatnie trzeci rok gwarancji. A może myślałeś o najnowszym MT-125 pochodzącym wprost z Ciemnej Strony Japonii? Zamów już dziś i ciesz się aż 36 miesiącami ochrony przed nieplanowanymi kosztami serwisowymi. 3 lata gwarancji zapewnią Ci spokój i pewność niezawodności.

Duże pojemności z gwarancją niezawodności

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Program obejmuje cztery najpopularniejsze motocykle Yamahy napędzane słynnym, trzycylindrowym silnikiem CP3 o pojemności 847cm3 i mocy 115 KM. Należą do nich: hyper naked MT-09 i jego usportowiona wersja MT-09 SP oraz sportowo-turystyczne Tracer 900 i Tracer 900 GT. Każdy, kto do końca maja br. zdecyduje się na zakup jednego z wymienionych motocykli, otrzyma dodatkowy rok gwarancji w cenie.

NIKEN 3x3x3

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Wiosenna promocja jest pierwszą ogłoszoną na ten najbardziej rewolucyjny pojazd Yamahy z ostatnich lat. Do końca maja zakup trójkołowego NIKEN-a jest premiowany pakietem mnożących się korzyści. Do wyróżniających NIKEN-a i zapewniających niesamowite doznania z jazdy trzech kół dealerzy Yamahy dokładają dodatkowy, trzeci rok gwarancji oraz trzy lata bezpłatnych przeglądów okresowych realizowanych w autoryzowanych serwisach Yamahy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji na stronie Yamaha Motor Polska.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
100%