Aktualnie czytasz:
Yamaha przedłuża wiosenne promocje do końca maja

Ograniczenia społeczne wdrożone w celu powstrzymania rozpowszechnia się epidemii uniemożliwiły wielu Klientom skorzystanie z dotychczasowych promocji. Yamaha Motor Polska w odpowiedzi przedłuża wiosenne programy wspierające zakupy nowych motocykli i skuterów. Wszystkie akcje promocyjne będą trwać do 31 maja. 

Należą do nich:

Małe pojemności z gwarancją niezawodności

Akcja promocyjna premiująca zakup nowej Yamahy 125 dodatkowym, trzecim rokiem gwarancji tożsamej z fabryczną. Akcja jest tym ciekawsza, że dotyczy zarówno skuterów z automatyczną skrzynią biegów, jak i rasowych motocykli o pojemności 125 cm3, przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Chcesz się przesiąść z auta na NMAX-a i uniezależnić od publicznego transportu? Zrób to teraz i odbierz bezpłatnie trzeci rok gwarancji. A może myślałeś o najnowszym MT-125 pochodzącym wprost z Ciemnej Strony Japonii? Zamów już dziś i ciesz się aż 36 miesiącami ochrony przed nieplanowanymi kosztami serwisowymi. 3 lata gwarancji zapewnią Ci spokój i pewność niezawodności.

Duże pojemności z gwarancją niezawodności

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Program obejmuje cztery najpopularniejsze motocykle Yamahy napędzane słynnym, trzycylindrowym silnikiem CP3 o pojemności 847cm3 i mocy 115 KM. Należą do nich: hyper naked MT-09 i jego usportowiona wersja MT-09 SP oraz sportowo-turystyczne Tracer 900 i Tracer 900 GT. Każdy, kto do końca maja br. zdecyduje się na zakup jednego z wymienionych motocykli, otrzyma dodatkowy rok gwarancji w cenie.

NIKEN 3x3x3

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Wiosenna promocja jest pierwszą ogłoszoną na ten najbardziej rewolucyjny pojazd Yamahy z ostatnich lat. Do końca maja zakup trójkołowego NIKEN-a jest premiowany pakietem mnożących się korzyści. Do wyróżniających NIKEN-a i zapewniających niesamowite doznania z jazdy trzech kół dealerzy Yamahy dokładają dodatkowy, trzeci rok gwarancji oraz trzy lata bezpłatnych przeglądów okresowych realizowanych w autoryzowanych serwisach Yamahy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji na stronie Yamaha Motor Polska.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
100%

Podziel się opinią

lub