Yamaha przedłuża wiosenne promocje do końca maja

Ograniczenia społeczne wdrożone w celu powstrzymania rozpowszechnia się epidemii uniemożliwiły wielu Klientom skorzystanie z dotychczasowych promocji. Yamaha Motor Polska w odpowiedzi przedłuża wiosenne programy wspierające zakupy nowych motocykli i skuterów. Wszystkie akcje promocyjne będą trwać do 31 maja. 

Należą do nich:

Małe pojemności z gwarancją niezawodności

Akcja promocyjna premiująca zakup nowej Yamahy 125 dodatkowym, trzecim rokiem gwarancji tożsamej z fabryczną. Akcja jest tym ciekawsza, że dotyczy zarówno skuterów z automatyczną skrzynią biegów, jak i rasowych motocykli o pojemności 125 cm3, przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Chcesz się przesiąść z auta na NMAX-a i uniezależnić od publicznego transportu? Zrób to teraz i odbierz bezpłatnie trzeci rok gwarancji. A może myślałeś o najnowszym MT-125 pochodzącym wprost z Ciemnej Strony Japonii? Zamów już dziś i ciesz się aż 36 miesiącami ochrony przed nieplanowanymi kosztami serwisowymi. 3 lata gwarancji zapewnią Ci spokój i pewność niezawodności.

Duże pojemności z gwarancją niezawodności

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Program obejmuje cztery najpopularniejsze motocykle Yamahy napędzane słynnym, trzycylindrowym silnikiem CP3 o pojemności 847cm3 i mocy 115 KM. Należą do nich: hyper naked MT-09 i jego usportowiona wersja MT-09 SP oraz sportowo-turystyczne Tracer 900 i Tracer 900 GT. Każdy, kto do końca maja br. zdecyduje się na zakup jednego z wymienionych motocykli, otrzyma dodatkowy rok gwarancji w cenie.

NIKEN 3x3x3

Wiosenna promocja jest pierwszą ogłoszoną na ten najbardziej rewolucyjny pojazd Yamahy z ostatnich lat. Do końca maja zakup trójkołowego NIKEN-a jest premiowany pakietem mnożących się korzyści. Do wyróżniających NIKEN-a i zapewniających niesamowite doznania z jazdy trzech kół dealerzy Yamahy dokładają dodatkowy, trzeci rok gwarancji oraz trzy lata bezpłatnych przeglądów okresowych realizowanych w autoryzowanych serwisach Yamahy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji na stronie Yamaha Motor Polska.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button