Aktualnie czytasz:
Wypadki motocyklowe? Nie tym razem, było blisko, ale…
3
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jeżdżąc motocyklem czy skuterem musisz mieć oczy dookoła głowy. Musisz obserwować otoczenie, przewidywać ruchy innych uczestników drogi. Ale przecież każdy może się zagapić… Wtedy wchodzi ono. Całe na biało. Szczęście!

Czasem po prostu trzeba je mieć, żeby wyjść cało z opresji, zarówno tych w które wpakowaliśmy się sami, jak również tych z gatunku nie do przewidzenia. Zobaczcie tę krótką kompilacje zdarzeń drogowych, których motocyklowi uczestnicy mieli po prostu fart.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe patryk1337
    29 kwietnia 2016 at 11:22

    Nie jestem jakimś przeciwnikiem, ani antyfanem motocykli – wręcz przeciwnie -sam na codzień jeżdżę skuterem, ale w tym filmie co najmniej połowa tych niebezpiecznych sytuacji jest spowodowana tylko i wyłącznie przez motocyklistów! Wiadomo – gdy posiadamy jednoślad, w korkach stać nie będziemy, ale taka jazda teoretycznie jest sprzeczna z prawem i niebezpieczna, szczególnie jak na takim motorku pomiedzy stojącymi autami popyla się z 60km/h…Kierowca auta nawet nie zdaży go zobaczyć. Nie mówie tu już o próbie wyprzedzania ciężarówki z prawej – pasem awaryjnym. Nie dajmy sie zwariować 😉

  • Zdjęcie profilowe paci
    29 kwietnia 2016 at 10:48

    Fart się ma lub nie,z tym materacem to bym tego ch… co go wiózł za ja.. powiesił.