Aktualnie czytasz:
Wybrany skuter: Romet 700
8

Był słoneczny poniedziałek. Tata jak gdyby nigdy nic kazał mi się zbierać. Powiedział,że jedzie do Sącza i mam jechać z nim. Byłem zły gdyż myślałem, że znowu będzie mnie  dręczył  skuterami, ale myliłem się. Tym razem  na serio postanowił nabyć jakiś skuter. Więc zaczęliśmy szukać „bzyczka” po całym mieście począwszy od salonu Zippa po Real.

Niestety, nic ciekawego nie było, więc źli i spoceni od słońca  pojechaliśmy do domu. I tam oświecenie: w Bobowej jest salon Rometa. I tam tyle ładnych maszyn… ale najładniejszy był  ten zakurzony Romecik .

No i szybki zakup. Za 1h był w domu więc pokusiłem się na małą jazdę. Teraz zrobiłem nim 36 km z  małą wpadką przy teście mocy… ale o tym kiedy indziej.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
50%
0%