Aktualnie czytasz:
Wybrany skuter: Romet 700
8

Był słoneczny poniedziałek. Tata jak gdyby nigdy nic kazał mi się zbierać. Powiedział,że jedzie do Sącza i mam jechać z nim. Byłem zły gdyż myślałem, że znowu będzie mnie  dręczył  skuterami, ale myliłem się. Tym razem  na serio postanowił nabyć jakiś skuter. Więc zaczęliśmy szukać „bzyczka” po całym mieście począwszy od salonu Zippa po Real.

Niestety, nic ciekawego nie było, więc źli i spoceni od słońca  pojechaliśmy do domu. I tam oświecenie: w Bobowej jest salon Rometa. I tam tyle ładnych maszyn… ale najładniejszy był  ten zakurzony Romecik .

No i szybki zakup. Za 1h był w domu więc pokusiłem się na małą jazdę. Teraz zrobiłem nim 36 km z  małą wpadką przy teście mocy… ale o tym kiedy indziej.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
50%
Grrrr!
0%
Smutne
0%