Aktualnie czytasz:
Wybrany skuter: Romet 700
8

Był słoneczny poniedziałek. Tata jak gdyby nigdy nic kazał mi się zbierać. Powiedział,że jedzie do Sącza i mam jechać z nim. Byłem zły gdyż myślałem, że znowu będzie mnie  dręczył  skuterami, ale myliłem się. Tym razem  na serio postanowił nabyć jakiś skuter. Więc zaczęliśmy szukać „bzyczka” po całym mieście począwszy od salonu Zippa po Real.

Niestety, nic ciekawego nie było, więc źli i spoceni od słońca  pojechaliśmy do domu. I tam oświecenie: w Bobowej jest salon Rometa. I tam tyle ładnych maszyn… ale najładniejszy był  ten zakurzony Romecik .

No i szybki zakup. Za 1h był w domu więc pokusiłem się na małą jazdę. Teraz zrobiłem nim 36 km z  małą wpadką przy teście mocy… ale o tym kiedy indziej.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
50%
Grrrr!
0%
Smutne
0%