Aktualnie czytasz:
Węzeł Salomea Warszawa: Pierwszy przejazd poziomem +1. Kiedy otwarcie?
0

Pora na jedną z drogowych premier. Jest to górna przeprawa w ciągu alei Jerozolimskich, ale węzłem Salomea, właściwie pierwszym elementem tego węzła, który został otwarty kilka dni temu.

Pora na jedną z drogowych premier. Jest to górna przeprawa w ciągu alei Jerozolimskich, ale węzłem Salomea, właściwie pierwszym elementem tego węzła, który został otwarty kilka dni temu. Ruch alejami w stronę centrum nie będzie się już odbywać zwykłą jezdnią tylko na piętrze +1. Wjeżdżamy właśnie na rozjazd, na którym jest rozdzielenie – kierunek na Mokotów i kierunek na centrum wzdłuż Jerozolimskich i my właśnie jedziemy teraz wzdłuż jerozolimskich. Martwi mnie fakt, że podział na prawo skręt i jazdę na wprost odbywa się na pośrednictwem dwóch pojedynczych pasów i zastanawiam się, czy to jest wystarczająca ilość tak naprawdę po 1 pasie. Boję się, że nie i tak naprawdę czas pokaże, czy jest w stanie ten wiadukt tak naprawdę zaspokoić potrzeby i mam dość poważne zastrzeżenia, czy to się uda, bo na co dzień podróżuję Jerozolimskimi od kilku lat i wiem, że tutaj natężenie ruchu zwłaszcza w godzinach porannego szczytu w kierunku centrum jest naprawdę, naprawdę spore.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%