Aktualnie czytasz:
Węzeł Salomea Warszawa: Pierwszy przejazd poziomem +1. Kiedy otwarcie?
0
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Pora na jedną z drogowych premier. Jest to górna przeprawa w ciągu alei Jerozolimskich, ale węzłem Salomea, właściwie pierwszym elementem tego węzła, który został otwarty kilka dni temu.

Pora na jedną z drogowych premier. Jest to górna przeprawa w ciągu alei Jerozolimskich, ale węzłem Salomea, właściwie pierwszym elementem tego węzła, który został otwarty kilka dni temu. Ruch alejami w stronę centrum nie będzie się już odbywać zwykłą jezdnią tylko na piętrze +1. Wjeżdżamy właśnie na rozjazd, na którym jest rozdzielenie - kierunek na Mokotów i kierunek na centrum wzdłuż Jerozolimskich i my właśnie jedziemy teraz wzdłuż jerozolimskich. Martwi mnie fakt, że podział na prawo skręt i jazdę na wprost odbywa się na pośrednictwem dwóch pojedynczych pasów i zastanawiam się, czy to jest wystarczająca ilość tak naprawdę po 1 pasie. Boję się, że nie i tak naprawdę czas pokaże, czy jest w stanie ten wiadukt tak naprawdę zaspokoić potrzeby i mam dość poważne zastrzeżenia, czy to się uda, bo na co dzień podróżuję Jerozolimskimi od kilku lat i wiem, że tutaj natężenie ruchu zwłaszcza w godzinach porannego szczytu w kierunku centrum jest naprawdę, naprawdę spore.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%