Aktualnie czytasz:
Węzeł Salomea Warszawa: Pierwszy przejazd poziomem +1. Kiedy otwarcie?
0
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Pora na jedną z drogowych premier. Jest to górna przeprawa w ciągu alei Jerozolimskich, ale węzłem Salomea, właściwie pierwszym elementem tego węzła, który został otwarty kilka dni temu.

Pora na jedną z drogowych premier. Jest to górna przeprawa w ciągu alei Jerozolimskich, ale węzłem Salomea, właściwie pierwszym elementem tego węzła, który został otwarty kilka dni temu. Ruch alejami w stronę centrum nie będzie się już odbywać zwykłą jezdnią tylko na piętrze +1. Wjeżdżamy właśnie na rozjazd, na którym jest rozdzielenie – kierunek na Mokotów i kierunek na centrum wzdłuż Jerozolimskich i my właśnie jedziemy teraz wzdłuż jerozolimskich. Martwi mnie fakt, że podział na prawo skręt i jazdę na wprost odbywa się na pośrednictwem dwóch pojedynczych pasów i zastanawiam się, czy to jest wystarczająca ilość tak naprawdę po 1 pasie. Boję się, że nie i tak naprawdę czas pokaże, czy jest w stanie ten wiadukt tak naprawdę zaspokoić potrzeby i mam dość poważne zastrzeżenia, czy to się uda, bo na co dzień podróżuję Jerozolimskimi od kilku lat i wiem, że tutaj natężenie ruchu zwłaszcza w godzinach porannego szczytu w kierunku centrum jest naprawdę, naprawdę spore.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%