Aktualnie czytasz:
Warszawa, most Poniatowskiego: Aż 6 nowych fotoradarów!
0

Długa prosta, szeroko, nic tylko gnać. Nic z tych rzeczy. Most Poniatowskiego w Warszawie już niebawem zostanie wyposażony w aż 6 fotoradarów, których zadaniem będzie uspokoić zapędy stołecznych piratów. I oczywiście szybko się zwrócić.

Ostatnie potrącenie rowerzystki pokazuje kolejny raz, że most Poniatowskiego to miejsce w stolicy, gdzie nagminne łamane są przepisy. Efekt? Plan zainstalowania aż 6 fotordarów na całej długości mostu.

Ten most to nie tylko przeprawa z jednego brzegu Wisły na drugi. To także zabytek architektoniczny, dlatego nowe instalacje wymagają zgody Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Instalacja fotoradarów jest najtańsza z opcji jakie można lub trzeba wprowadzić na moście, by poprawić bezpieczeństwo. Dodatkowo taką, która w przypadku dalszego łamania przepisów szybko się zwróci.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jak się dowiedzieliśmy, pozytywna opinia konserwatora została już wydana, dlatego juz niebawem będzie można spodziewać się nowego osprzętu do rejestracji wykroczeń.

Efekt? Jeden zbyt szybki przejazd przez ten most może skutkować trzema bardzo drogimi fotkami. Ręka z manetki!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
50%
0%