Aktualnie czytasz:
Kupujemy używany skuter lub motocykl: Wariator Odc. 10
 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

O ile odpryski lakieru, zarysowania nadwozia nie są groźne dla naszego bezpieczeństwa, o tyle usterki techniczne mogą doprowadzić do wielu niemiłych sytuacji. Dziś w Wariatorze o tym, jak się nie naciąć podczas kupowania używanego skutera.
Przyjmijmy, że względy emocjonalne i odczucia estetyczne spadają na dalszy plan. Priorytetem jest dla nas sprawność, źródło pochodzenia i eksploatacja przez poprzedniego właściciela. Z tymi założeniami z pewnością ryzyko podjęcia niewłaściwej decyzji znacznie spadnie.

[display_podcast]

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
2 Komentarze
 • Zdjęcie profilowe Kosik
  30 lipca 2010 at 00:45

  Ja miałem prostowana rame, jeździ? jeździ. i puszczam kierownicę i też jedzie prosto 😉
  Co sprawdzić? przede wszystkim lagi, czy nie ciekną. Hamulce, czy dobrze hamują. Czy wkręca się dobrze na obroty, jeżeli te czynniki chodzą dobrze można brac maszynę ;D

 • Zdjęcie profilowe qazwsxedc
  30 lipca 2010 at 11:14

  Kosik, ale nie wszystkie ramy po prostowaniu są znowu proste;)
  Najlepszym wyznacznikiem stanu pojazdu jest to jak jeździ- nie jeździe próbnej nie warto mieć lekkiej ręki ani do hamulca ani do gazu.
  Po za tym trzeba „posłuchać silnika”- jak brzmi na wolnych, jak na wysokich obrotach. Jakie dźwięki wydaje jak schodzi z obrotów, jak się wkręca.
  Nigdy nie warto iść samemu na obgląd- zawsze warto kogoś zabrać ze sobą- choćby laika- co 2 głowy to nie jedna.

Podziel się opinią

lub