Aktualnie czytasz:
Verva Street Racing 2016, objawy zatarcia silnika i dwusuwowe motocykle 125: #31 Social Jednoślad.pl
0

Dziś odpowiadamy na Wasze pytania z nietypowego miejsca – terenu budowy, anonsującego jutrzejsze święto motoryzacji – Verva Street Racing 2016. Tym razem o objawach zatarcia silnika, dwusuwowych motocyklach oraz jeździe 50 ccm na dowód osobisty.

Na tegorocznym Verva Street Racing 2016 zachęcamy Was do wizyty w strefie olejów Platinum Rider, gdzie z bliska będzie można zobaczyć i dotknąć wybrane motocykle Junaka i Kawasaki. Poza tym będzie możliwość wjechania na miniaturowy tor wyścigowy zdalnie sterowanym bolidem. Orlen Oil przygotował dla Was także mnóstwo prezentów i gadżetów, którymi każdy z Was będzie mógł się poczęstować.

A oto Wasze pytania na które odpowiadamy w powyższym odcinku:

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

RRZ: Leszku – nie poruszaliście jeszcze tematu objawów zatarcia silnika 2t/4t. Czy możesz powiedzieć coś na ten temat? Zatarło Ci się kiedyś coś?

Czarek: Mam takie pytanie. Złapała mnie dziś policja na skuterze. Dostałem 500zł mandatu i grożono mi, że mój skuter zostanie odholowany za brak uprawnień. Z tego co wiem jak się skoczyło 18 lat wystarczy tylko na dowód. A policjant mówił że się przepisy zmieniły i dlatego pisze czy to jest prawda. Ja mam 21 lat. Proszę o szybę odpowiedz.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

ZygmuntPolska: Czy to prawda, że 125 ccm nie może mieć silnika dwusuwowego?

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%