Ulepszony Zipp Pro 50: Test Wideo

Zrobiło się głośno po ogłoszeniu przez przasnyskiego producenta informacji o wprowadzeniu na rynek nowej wersji Pro. Ubiegłoroczna podaż pojazdu okazała się zbyt niska w stosunku do ogromnego zainteresowania. Lokalni dystrybutorzy byli wręcz zmuszeni ustawiać się w kolejce.

Dziś Skuterowo.com jako pierwszy serwis internetowy w Polsce ma możliwość przetestowania nowej wersji Zipp Pro 50. Oceniamy zmiany konstrukcyjne, w tym hamulce, sztywność ramy i efektywność oświetlenia.

Więcej o właściwościach technicznych, osiągach i parametrach Zippa Pro 50.

[nggallery id=61]

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Fot. Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. dlaczego nikt nie pomyśli o osłonie łańcucha który to bardzo szybko ulega zniszczeniu wystarczy zerknąć na Simsona lub MZ z tego co widzę to dano lipny ,,aluminiowy rowerowy ochraniacz,,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button