Aktualnie czytasz:
Ubierz sobie skuter w akcesoria nic nie płacąc. Promocja Peugeot Scooters
0

Do 23. października trwa promocja na skutery Peugeot. Przy zakupie wybranych modeli z oferty Peugeot do zgarnięcia akcesoria o wartości nawet 1000 zł. 

Wbrew pozorom jesień to świetny moment na zakup nowego pojazdu. Chociażby skutera, do walki z zakorkowanymi miastami. W ofercie Peugeot jest cała plejada świetnych rozwiązań – od legendarnego Speedfighta, po maxiskutery takie jak Satelis.

W jesiennej promocji skuterów Peugeot do zgarnięcia akcesoria nawet o wartości 1000 zł. Wśród nich praktyczne rozwiązania, takie jak pojemne kufry, mufki, dodatkowe oparcia dla pasażerów czy mocowania na telefon. Ba! Można uzbroić się na tyle sprawnie, by swoim nowym skuterem marki Peugeot jeździć jeszcze w tym roku.

amazing sale banner discount voucher design template

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Szczegóły promocji do znalezienia na stronie polskiego importera PEUGEOT SCOOTERS. 

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
60%
0%
0%