Aktualnie czytasz:
Ubierz sobie skuter w akcesoria nic nie płacąc. Promocja Peugeot Scooters
0

Do 23. października trwa promocja na skutery Peugeot. Przy zakupie wybranych modeli z oferty Peugeot do zgarnięcia akcesoria o wartości nawet 1000 zł. 

Wbrew pozorom jesień to świetny moment na zakup nowego pojazdu. Chociażby skutera, do walki z zakorkowanymi miastami. W ofercie Peugeot jest cała plejada świetnych rozwiązań - od legendarnego Speedfighta, po maxiskutery takie jak Satelis.

W jesiennej promocji skuterów Peugeot do zgarnięcia akcesoria nawet o wartości 1000 zł. Wśród nich praktyczne rozwiązania, takie jak pojemne kufry, mufki, dodatkowe oparcia dla pasażerów czy mocowania na telefon. Ba! Można uzbroić się na tyle sprawnie, by swoim nowym skuterem marki Peugeot jeździć jeszcze w tym roku.

amazing sale banner discount voucher design template

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Szczegóły promocji do znalezienia na stronie polskiego importera PEUGEOT SCOOTERS. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
60%
0%
0%