„Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” – wielki powrót!

Jesień za pasem, warto zadbać o swoją Yamahę. Dzięki kolejnej edycji promocji na oryginalne części zamienne do youngtimerów i oldtimerów marki Yamaha masz szansę sporo zaoszczędzić.

Posiadasz 35-letnią, klasyczną Yamahę XS 650? Otrzymasz 35% rabatu. Jeździsz YZF-R6 lub Majesty 125 z 1998 roku? Twój rabat wyniesie 20%. To takie proste. Tegoroczna akcja rusza 1 listopada i potrwa aż do 28 lutego 2019.

Analogicznie do poprzednich edycji, tak i teraz jesienią, Yamaha postanowiła zadbać o klasyczne modele swojej marki. Autoryzowany serwis na podstawie numeru VIN będzie określał wiek maszyny, a ten będzie równał się procentom rabatu udzielonego na oryginalne części. Akcja dotyczy motocykli, skuterów, pojazdów ATV i Side-by-Side wyprodukowanych przed 2003 rokiem, a minimalna wartość zamówienia – tak jak i poprzednio – to 200 zł brutto.

Nie warto zwlekać. W tym roku akcja „Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” trwa od 1 listopada 2018 r. do 28 lutego 2019 r. i nie łączy się z innymi promocjami. To idealny czas na jesienny przegląd i przygotowanie swojego sprzętu na przyszły sezon. Zwłaszcza, że to się zwyczajnie opłaca, korzystając z jakościowych części zamiennych sygnowanych logiem Yamaha.

*Regulamin akcji „Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” znajdziesz tutaj oraz u autoryzowanych dealerów motocykli marki Yamaha.

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

1 opinia

  1. Trochę się podpaliłem tą informacją gdyż właśnie przymierzam się do kapitalnego remontu mojej Yamahy XS650 anno domini 1981. A ponieważ w reklamie jest właśnie ona przywołana, więc ucieszyłem się bardzo – 35% rabatu to bardzo przyzwoicie. Niestety, gdy wszedłem na oficjalną stronę Yamahy i otworzyłem katalog z doborem części do modelu motocykla okazało się, że w zakresie pojemności 401-750 BRAK MODELU XS650! Wysłałem pytanie do Yamahy na adres mailowy, który znalazłem na ich stronie. Ciekawe, czy podadzą link do strony z katalogiem części do XS650 3L1 czy zmienią model przywołany w reklamie :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button