Aktualnie czytasz:
Twin Peaks Harley Davidson Warszawa: Konferencja prasowa w nowym salonie marki
0

Wczoraj późnym popołudniem zajechałem z gracją przed nowy salon Harleya przy ulicy Tanecznej 71. Twin Peaks Harley Warszawa oficjalnie otworzy swoje podwoje dla klientów w najbliższą sobotę, ale jeszcze przed otwarciem odbyła się konferencja prasowa, na której mogłem poznać nowości Harley’a i porozmawiać z zaproszonymi gośćmi.

A na spotkanie przybyli między innymi Enrico D’Onofrio Managing Director Strategic Growth Markets i Martin Hermanski Country Manager Central & Eastern Europe. Podczas konferencji odbyło się oficjalne przekazanie nowego motocykla Harley Davidson Mateuszowi Gesslerowi. Zaprezentowany też został nowy motocykl, na którym Maciej Dop będzie… Jakby to powiedzieć? Będzie uprawiał stunt. Maciek jest doświadczonym zawodnikiem, ale Harley do stuntu? Okazuje, że da się i maszyna stojąca w Twin Peaks potwierdzała to w 100%. Ciekawostką jest, że napęd pasem zębatym został w tej maszynie zmieniony na łańcuch.

Nie chcę zdradzać więcej szczegółów żeby nie popsuć wam kilku niespodzianek, z którymi możecie się bliżej poznać w najbliższą sobotę 23 kwietnia podczas oficjalnego otwarcia salonu Twin Peaks Harley Warszawa. Będzie wiele atrakcji i każdy będzie mógł osobiście przekonać się jak wyglądają najnowsze modele HD. Muszę przyznać, że przedstawione motocykle robią duże wrażenie. Nie tylko wyglądem, pojemnościami silników, czy historią jaka stoi za nimi. Największe wrażenie robi to jak bardzo te motocykle są dopracowane.

Oczywiście nie straciły nic ze swojego charakteru, ale dobrze się prowadzą, doskonale hamują i skutecznie uciekły od stereotypowego postrzegania Harley’a. Zwłaszcza nowy… A jednak wam nie powiem ani słowa więcej. Zapraszam was do odwiedzenia Twin Peaks Harley Warszawa w najbliższą sobotę. Będzie okazja żeby się spotkać i przy okazji posłuchać Tymona i Tranzystorów. 🙂

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%