Triumph Polska i California Superbike School znów na torze

 Po raz pierwszy w Polsce szkolenie z doskonalenia techniki jazdy na motocyklu California Superbike School Polska, w połączeniu z motocyklami Triumph na torze Silesiaring. Tym samym szkolenia powracają na właściwe tory.

Wydarzenie ma miejsce dziś, tj. 27 lipca i jest pierwszą tego typu akcją w tym sezonie w całej Europie. Otwarte granice pozwalają na przylot i bezpieczny powrót brytyjskich oraz włoskich szkoleniowców, pod których okiem odbywa się szkolenie.

Pierwszy raz w tym sezonie i pierwszy raz na torze Silesiaring. Uczestnicy, korzystając ze sposobności, mogą także sprawdzić testowe maszyny Street Triple oraz Speed Triple.

Szkoła California Superbike School to najbardziej znana i prestiżowa akademia doskonalenia technik jazdy motocyklem. Udział w szkoleniach mogą brać osoby na każdym etapie zaawansowania.

Wszyscy zainteresowani udziałem w szkoleniach CSS oraz Pro Enduro, znajdą więcej informacji na stronie www.eventy.triumphpolska.pl

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button