Aktualnie czytasz:
Triumph i Przyjaciele Ride Event w ten weekend na Torze Łódź
0

W najbliższą niedzielę i poniedziałek odbywa się kolejna impreza z kalendarza Triumph i Przyjaciele. Tym razem na torze w Łodzi będzie można przetestować najnowsze motocykle marki Triumph.

Impreza zaczyna się w najbliższą niedzielę 25. czerwca o godzinie 10:00 na Torze Łódź i będzie trwała do zmierzchu. W poniedziałek oficjalnie zakończenie o 17:30. Triumph Polska zaprasza użytkowników motocykli Triumph, ale także wszystkich motocyklistów – bez względu na markę.

Osoby chętne do jazd testowych na nowych Triumphach mogą zarejestrować się TUTAJ. Nawet jeśli nie uda Ci się zapisać na jazdy testowe – przyjedź do Łodzi i jeździj na swoim motocyklu! W możliwości wzięcia udziału będzie decydować kolejność zgłoszeń na miejscu w namiocie organizatora.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Triumph i Przyjaciele Ride Event – Tor Łódź:

  • Pokazanie „ ścieżki” jazdy po torze prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów
  • Kurs pomocy przedmedycznej, a w nim warsztaty ze ściąganie kasku poszkodowanemu motocykliście
  • Wieczorem ognisko
  • Możliwość pozostania na noc na specjalnie zorganizowanym polu namiotowym
  • Impreza jest bezpłatna
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%