Aktualnie czytasz:
Triumph i Przyjaciele Ride Event w ten weekend na Torze Łódź
0
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

W najbliższą niedzielę i poniedziałek odbywa się kolejna impreza z kalendarza Triumph i Przyjaciele. Tym razem na torze w Łodzi będzie można przetestować najnowsze motocykle marki Triumph.

Impreza zaczyna się w najbliższą niedzielę 25. czerwca o godzinie 10:00 na Torze Łódź i będzie trwała do zmierzchu. W poniedziałek oficjalnie zakończenie o 17:30. Triumph Polska zaprasza użytkowników motocykli Triumph, ale także wszystkich motocyklistów - bez względu na markę.

Osoby chętne do jazd testowych na nowych Triumphach mogą zarejestrować się TUTAJ. Nawet jeśli nie uda Ci się zapisać na jazdy testowe - przyjedź do Łodzi i jeździj na swoim motocyklu! W możliwości wzięcia udziału będzie decydować kolejność zgłoszeń na miejscu w namiocie organizatora.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Triumph i Przyjaciele Ride Event - Tor Łódź:

  • Pokazanie „ ścieżki” jazdy po torze prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów
  • Kurs pomocy przedmedycznej, a w nim warsztaty ze ściąganie kasku poszkodowanemu motocykliście
  • Wieczorem ognisko
  • Możliwość pozostania na noc na specjalnie zorganizowanym polu namiotowym
  • Impreza jest bezpłatna
Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%