Aktualnie czytasz:
Triumph i Przyjaciele Ride Event w ten weekend na Torze Łódź
0
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

W najbliższą niedzielę i poniedziałek odbywa się kolejna impreza z kalendarza Triumph i Przyjaciele. Tym razem na torze w Łodzi będzie można przetestować najnowsze motocykle marki Triumph.

Impreza zaczyna się w najbliższą niedzielę 25. czerwca o godzinie 10:00 na Torze Łódź i będzie trwała do zmierzchu. W poniedziałek oficjalnie zakończenie o 17:30. Triumph Polska zaprasza użytkowników motocykli Triumph, ale także wszystkich motocyklistów – bez względu na markę.

Osoby chętne do jazd testowych na nowych Triumphach mogą zarejestrować się TUTAJ. Nawet jeśli nie uda Ci się zapisać na jazdy testowe – przyjedź do Łodzi i jeździj na swoim motocyklu! W możliwości wzięcia udziału będzie decydować kolejność zgłoszeń na miejscu w namiocie organizatora.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Triumph i Przyjaciele Ride Event – Tor Łódź:

  • Pokazanie „ ścieżki” jazdy po torze prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów
  • Kurs pomocy przedmedycznej, a w nim warsztaty ze ściąganie kasku poszkodowanemu motocykliście
  • Wieczorem ognisko
  • Możliwość pozostania na noc na specjalnie zorganizowanym polu namiotowym
  • Impreza jest bezpłatna
Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%