Aktualnie czytasz:
Triumph Bobber i Thruxton 2018 do kupienia już dziś. Ekskluzywna oferta na Jerozolimskich 200
1

Jesteś zainteresowany nowymi Triumphami? W salonie brytyjskiej marki w Warszawie dostępne są dwa ekskluzywne modele w malowaniach 2018 – biały Thruxton R i przepiękny, czerwono-szary Bobber. 

Polski importer marki Triumph przygotował coś specjalnego. W salonie przy Alejach Jerozolimskich 200 w Warszawie dostępne są dwa modele w malowaniu 2018. To biały Thruxton R i czerwono-szary Bobber. To jedyne dwa motocykle w takiej konfiguracji w stolicy. A to nie koniec nowości…

Przepiękny, biały Thruxton R.

Jerozolimskie 200 rozbudowują się o kolejne piętro na którym znajdzie się specjalne, customowe centrum marki Triumph. Znajdziecie w nim motocykle przerobione seryjnymi kitami. W tym np. Bonneville Bobbery w wersji „American Chopper” czy w zestawie akcesoryjnym kojarzącym się z wyścigami na 1/4 mili.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Bobber w nowym malowaniu.

Triumph ma także aż trzy Thruxtony (modele 2016), które w ramach promocji zostaną najpierw przerobione akcesoryjnymi kitami, a potem sprzedane w standardowej cenie.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Żeby dowiedzieć się więcej najlepiej odwiedzić stronę, a jeszcze lepiej: salon Triumph Motorcycles przy Alejach Jerozolimskich 200 w Warszawie.  

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Rider
    23 czerwca 2017 at 12:40

    Rzetelność dziennikarska wymaga dodania informacji, iż jest to tekst sponsorowany Panie Przemysławie.