Toros Fresco 50: Wkrótce Test

Tani, może potraktowany nieco z pominięciem dbałości o detale, ale jeżdżący i świetnie sprzedający się na polskim rynku - Toros Fresco 50, to gość tego weekendu ze Skuterowo.com.

Razem z nami będziesz mógł sprawdzić dlaczego tak często jest wybierany przez Polaków. Czy za popularnością idzie wyłącznie cena? A co z jakością? Jak ta maszyna się prowadzi?

O tym już wkrótce. Wyłącznie w Skuterowo.com.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. Ciekaw jestem jak ten model się sprawuje w obiektywnych mam nadzieję, testach. W końcu w innym malowaniu występuje jako Toros GP 500, którego posiadam i w którym jestem zakochany.

  2. Testy są fajne ale mi osobiście brakuje zdjęć co znajdziemy pod kanapą. Bo nie wiem czy zmieści się tam kask czy może kask plus kupa innego bagażu. Bo skuter ma mi służyć a nie się podobać.

  3. W sumie też ciekawi mnie jak wypadnie test tego modelu. Sam jestem posiadaczem owego więc dreszczyk emocji jest jeszcze większy. Co do schowka pod kanapą to fakt nie budzi on respektu.Niby to Zipp w ekonomicznym czyli bez marki Zipp a za markę się płaci 😀 No nic czekamy na test

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button