Toros F16: Wkrótce w Skuterowo.com

F16 to przedstawiciel niskiej półki cenowej. Toros głównie jest spotykany w hipermarketach i wybranych salonach. Ma być propozycją dla początkujących adeptów jazdy na dwóch kółkach. Czy to dobra propozycja za niespełna 2000 PLN?

O tym będziemy mogli Wam powiedzieć już wkrótce. Wraz z nowym sezonem Skuterowo.com powraca do testowania wszystkich pojazdów dostępnych na polskim rynku. Okaże się na ile Toros jest niezawodny, ile dzięki niemu możemy zaoszczędzić w porównaniu do podróżowania komunikacją miejską czy samochodem.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

13 opinii

 1. @SkuterowyManiakF16
  A po ile u ciebie w realu ? U mnie w sąsiednim mieście stały chyba 2 albo 3 po 1999zł. Jak myślicie czy w okolicach maja/czerwca stanieją ?

 2. wątpliwe, ceny paliw idą w górę to ludzie na skutery się będą przesiadać, więc ceny się powinny utrzymywać na obecnym poziomie. Wielu importerów podniosło ceny w stosunku do ubiegłego roku.

 3. dla zainteresownych – w markecie na wileńskim w warszawie stoi po 164x coś 🙂 więc cena podobna jak z przed roku . JEst nowy model torosa fresco za 264x coś 🙂 więc też nieźle. Sam skuter duży tylko kolory mi nie leżą ale to już kwestia kto co lubi .

 4. Panowie, no wreszcie bo mnóstwo tego jeździ. Poprosiłbym też test Routera Bassy i kupcie skuta w markecie, a nie odpicowanego z salonu autoryzowanego. Najlepiej z dwóch źródeł aby w końcu zakończyć dyskusje marketowy czy nie.

 5. Podpisuję się pod prośbą dostawcy, kupcie Bassę i ją porządnie przetestujcie. W zeszłym roku kupiłem sobie okazyjnie ten skuter (PKS podrożał to kij im w oko!) a nowa baśka za 1200 z salonu to okazja. Mało jeździłem – 420 km, ale nie było ani taryfy ulgowej, czy serwisowania w salonie. Basia sprawuje się znakomicie, dlatego jestem ciekawy czy tylko mi się udało, czy wszystkie spokojnie wytrzymują pierwszy 1000 km.

 6. Szczerze mówiąc, tego czego brakuje, to testu porównawczego.
  Można by tak np. z 5 maszynek podobnego typu zestawić o porównywalnych danych technicznych i wielkości np. jakiegoś Torosa, Rometa, Zippa, Ferro czy Kingwaya. To by było porównanie.

 7. Mam F16 od roku przejechałam 2012 km. W tym czasie wymieniałam linkę licznika i oponę tylną /100 zł/, po roku wyglądała jak od roweru który ma 10 lat / fabryka dała zleżałą…/. Lusterka też są nędzne, prawe do wymiany-samo opada nie da się ustawić, lewe ciągle się odkręca. Przednia opona jak na razie jest w porządku. Po zimie zapalił za trzecim razem-stał w nieogrzewanym garażu. Za tydzień mam umówiony przegląd, ale według mnie jest wszystko ok. Ogólnie po roku jestem zadowolna-jak na pierwszy skuter jest ok, szczególnie dla dziewczyny- dosięgam do asfaltu /nie muszę chyba przekonywać, ze jest to bardzo miłe…./

 8. Posiadam ten sam skuter tylko że nie „F16” tylko „ECO” dla mnie niczym się to nie różni… Przejechałem prawie 200km i jedynym problemem dla mnie jest jego spalanie oraz lusterka Pali mi około 8l/100km…,a lusterka dla mnie są za małe i ciężko je ustawić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button