Stunt: Talent czy brawura?

A może jedno i drugie? Zobacz ulicznego mistrza skuterowego stutnu.

Wszyscy sympatycy filmów prezentujące wypadki z udziałem jednośladów doskonale wiedzą, że najczęstszą przyczyną wszelkich kolizji i wywrotek jest próba nowych tricków. W tym przypadku jednak wszystko skończyło się dobrze. Czy Waszym zdaniem trenowanie swoich umiejętności na drogach publicznych to dobry pomysł?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Inne publikacje na ten temat:

10 opinii

  1. na drodze publicznej to przegięcie, wystarczy moment nieuwagi, dziura w jezdni -> gleba -> tir -> +

    swoją drogą zawsze jakiś sposób na zmniejszenie przebiegu na liczniku

  2. Leszku, myślałem, że to literówka, ale jak zobaczyłem to samo w tagach, to widzę, że jednak nie.
    Wydaje mi się, że to jest 'stunt', a nie 'skunt'.

  3. Wiecie co, ja osobiście mam mieszane uczucia po obejrzeniu tego filmiku. 1) to chętnie sam bym robił takie tricki na moim skuterze ale to nie jest możliwe z powodu jego masy a po 2) takie wyczyny zagrażają nie tylko życiu samego skutermaniaka ale i osobom trzecim.
    nie popieram takich wyczynów a jeśli już uparcie go to kreci to niech to robi w innych miejscach a nie na drogach publicznych i jeszcze ten brak ochraniaczy totalna głupota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button