Szkolenie motocyklowe w 2020. Trenuj na motocyklach Triumph z CSS

Polski oddział California Superbike School podjął w ostatnich dniach decyzję o zakończeniu wieloletniej współpracy z BMW Motorrad Polska. W sezonie 2020 szkoła oraz jej off-roadowa gałąź, czyli Proenduro.pl przesiądą się na motocykle Triumph. 

California Superbike School w Polsce od przyszłego sezonu swoje szkolenia motocyklowe będzie przeprowadzać na motocyklach marki Triumph. Obok tego na Triumphach pojedzie także sekcja offroadowa – Proenduro.pl.

Decyzja o zakończeniu współpracy z BMW Motorrad Polska nie była dla nas łatwa. – przyznaje Mariusz Łowicki z firmy Motor Progress zarządzającej w Polsce obiema markami.  Z BMW Motorrad Polska łączy nas nie tylko wiele lat wspólnych działań, ale również świetne relacje z wieloma dealerami BMW Motorrad, osobiste przyjaźnie i ugruntowane doświadczeniem zaufanie do produktów bawarskiej marki. Za wszystko to jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Musimy jednak patrzeć w przyszłość i odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że współpraca z marką Triumph pomoże nam obsługiwać naszch klientów zarówno na asfalcie, jak i poza nim, na najwyższym poziomie. Z tego miejsca chcę również podziękować Markowi Drejowi z Triumph Polska za cierpliwość i profesjonalizm w prowadzonych rozmowach.

Polski oddział California Superbike School działa w Polsce od roku 2012. Przez jej progi przeszło ponad 2000 motocyklistów z Polski i całego regionu. W 2018 roku do CSS dołączyła szkoła Proenduro.pl, w której szkoleniowcami są również trenerzy CSS i która oferuje szkolenia z jazdy dużymi motocyklami terenowymi.

Więcej o obu szkołach dowiecie się wchodząc na strony www.superbikeschool.pl oraz www.proenduro.pl. 

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button