Stało się! Piotr Biesiekirski w motocyklowym Grand Prix. Już w ten weekend!

Nie każdy jeszcze go zna, ale ci, którzy śledzą losy sportowej kariery Piotra Biesiekirskiego doskonale wiedzą ile potencjału jest w naszym zawodniku. A teraz Piotrek zawita gościnnie w mistrzostwach świata w klasie Moto2! Czy zostanie już na stałe?

Jeżdżący z numerem 74 Piotr Biesiekirski to bardzo utalentowany zawodnik. Obecnie ściga się w mistrzostwach Europy w kategorii Moto2. Jednak dosłownie przed chwilą wrzucił informację na swój profil społecznościowy, że w ten weekend wystartuje gościnie w formule MotoGP w Grand Prix Emilii-Romanii. Piotrek będzie się ścigać w kategorii Moto2. Dokona tego w zastępstwie niedysponowanego Jesko Raffina – dwukrotnego Mistrza Europy Moto2, aktualnie ścigającego się w teamie NTS RW Racing GP.

Piotr ma zostać w wyścigach jeszcze przez kilka kolejnych rund, ma więc nie lada okazję by wykazać się sportowymi ambicjami i kunsztem kręcenia kółek.

Zadanie przed nim niełatwe, bo, jak wspomina, tor Misano jest dla niego nowością i tak samo jest z motocyklem teamu NTS. Trzymamy tym mocniej kciuki za naszego rodaka i kibicujemy w ten weekend na wszelkie możliwe sposoby.

Już jutro dwa pierwsze treningi z udziałem Piotra!

Wszystkie sesje obejrzycie na żywo na platformie www.ipla.tv  i portalu www.polsatsport.pl, a sam wyścig także na antenie Polsatu Sport Extra.

Gotowi do wspierania? My tak!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button