Aktualnie czytasz:
Stało się! Piotr Biesiekirski w motocyklowym Grand Prix. Już w ten weekend!
0

Nie każdy jeszcze go zna, ale ci, którzy śledzą losy sportowej kariery Piotra Biesiekirskiego doskonale wiedzą ile potencjału jest w naszym zawodniku. A teraz Piotrek zawita gościnnie w mistrzostwach świata w klasie Moto2! Czy zostanie już na stałe?

Jeżdżący z numerem 74 Piotr Biesiekirski to bardzo utalentowany zawodnik. Obecnie ściga się w mistrzostwach Europy w kategorii Moto2. Jednak dosłownie przed chwilą wrzucił informację na swój profil społecznościowy, że w ten weekend wystartuje gościnie w formule MotoGP w Grand Prix Emilii-Romanii. Piotrek będzie się ścigać w kategorii Moto2. Dokona tego w zastępstwie niedysponowanego Jesko Raffina - dwukrotnego Mistrza Europy Moto2, aktualnie ścigającego się w teamie NTS RW Racing GP.

Piotr ma zostać w wyścigach jeszcze przez kilka kolejnych rund, ma więc nie lada okazję by wykazać się sportowymi ambicjami i kunsztem kręcenia kółek.

Zadanie przed nim niełatwe, bo, jak wspomina, tor Misano jest dla niego nowością i tak samo jest z motocyklem teamu NTS. Trzymamy tym mocniej kciuki za naszego rodaka i kibicujemy w ten weekend na wszelkie możliwe sposoby.

Już jutro dwa pierwsze treningi z udziałem Piotra!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Wszystkie sesje obejrzycie na żywo na platformie www.ipla.tv  i portalu www.polsatsport.pl, a sam wyścig także na antenie Polsatu Sport Extra.

Gotowi do wspierania? My tak!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%