Aktualnie czytasz:
Skuterowo.com na sezon 2013
3

Z całą pewnością można powiedzieć, że sezon 2013 rusza pełną parą. Po miesiącu skrajnie niecierpliwego wyczekiwania wszyscy z niedowierzaniem patrzą w niebo i na termometry. Ostatnie dwa kwartały dla Skuterowo.com nie były jałowe…

Niezwykle długa zima, trwająca niemal pół roku była dla nas okresem niezwykle pracowitym. Zależało nam na tym, aby Skuterowo.com stało się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla Was wszystkich. Dopracowaliśmy i udoskonaliliśmy wiele elementów, wdrożyliśmy nowe funkcje.

Priorytetem dla nas było przygotowanie i wdrożenie naszej infrastruktury w nowej serwerowni. Na przełomie stycznia i lutego zauważyliście znaczną poprawę jeśli chodzi o szybkość działania Skuterowo.com. Było to zadanie trudne, jednak opłaciło się, bowiem licząc rok do roku, ilość odwiedzających nasze strony wzrosła ponad dwukrotnie.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

W okresie zimowym wprowadziliśmy mnóstwo elementów optymalizacyjnych – zarówno tych widocznych, jak i niewidocznych gołym okiem. Wszystko w celu zapewnienia lepszej stabilności całej platformy. Czasowo wiązało się to z przerwami w dostępie do niektórych funkcji portalu o czym informowaliście nas na serwis@skuterowo.com. Dzięki za wszelkie zgłoszenia i wyrozumiałość.

Wdrożyliśmy również nowe usługi, m.in serwis NaMapie.Skuterowo.com. Agreguje on informacje o większości polskich firm związanych z przemysłem motorowerowym i motocyklowym w Polsce. Dodatkowo znajdziecie niezbędne adresy i lokalizacje wielu organizacji oraz wykaz wszystkich fotoradarów. W tej chwili NaMapie.Skuterowo.com funkcjonuje on w fazie testowej, zachęcamy Was do dodawania swoich ulubionych miejsc i firm.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Wielkie podziękowania dla Was – za to, że przez cały czas jesteście ze Skuterowo.com. Nie mniejsze wyrazy wdzięczności również dla wszystkich partnerów naszego serwisu, bez których nasza działalność nie miałaby sensu.

Sezon już się rozpoczął, pora nadrabiać stracony przez matkę naturę miesiąc. Wielu przyjemności przez te wszystkie ciepłe dni…

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%