Skuterowo.com na sezon 2013

Z całą pewnością można powiedzieć, że sezon 2013 rusza pełną parą. Po miesiącu skrajnie niecierpliwego wyczekiwania wszyscy z niedowierzaniem patrzą w niebo i na termometry. Ostatnie dwa kwartały dla Skuterowo.com nie były jałowe…

Niezwykle długa zima, trwająca niemal pół roku była dla nas okresem niezwykle pracowitym. Zależało nam na tym, aby Skuterowo.com stało się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla Was wszystkich. Dopracowaliśmy i udoskonaliliśmy wiele elementów, wdrożyliśmy nowe funkcje.

Priorytetem dla nas było przygotowanie i wdrożenie naszej infrastruktury w nowej serwerowni. Na przełomie stycznia i lutego zauważyliście znaczną poprawę jeśli chodzi o szybkość działania Skuterowo.com. Było to zadanie trudne, jednak opłaciło się, bowiem licząc rok do roku, ilość odwiedzających nasze strony wzrosła ponad dwukrotnie.

W okresie zimowym wprowadziliśmy mnóstwo elementów optymalizacyjnych – zarówno tych widocznych, jak i niewidocznych gołym okiem. Wszystko w celu zapewnienia lepszej stabilności całej platformy. Czasowo wiązało się to z przerwami w dostępie do niektórych funkcji portalu o czym informowaliście nas na [email protected] Dzięki za wszelkie zgłoszenia i wyrozumiałość.

Wdrożyliśmy również nowe usługi, m.in serwis NaMapie.Skuterowo.com. Agreguje on informacje o większości polskich firm związanych z przemysłem motorowerowym i motocyklowym w Polsce. Dodatkowo znajdziecie niezbędne adresy i lokalizacje wielu organizacji oraz wykaz wszystkich fotoradarów. W tej chwili NaMapie.Skuterowo.com funkcjonuje on w fazie testowej, zachęcamy Was do dodawania swoich ulubionych miejsc i firm.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Wielkie podziękowania dla Was – za to, że przez cały czas jesteście ze Skuterowo.com. Nie mniejsze wyrazy wdzięczności również dla wszystkich partnerów naszego serwisu, bez których nasza działalność nie miałaby sensu.

Sezon już się rozpoczął, pora nadrabiać stracony przez matkę naturę miesiąc. Wielu przyjemności przez te wszystkie ciepłe dni…

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Witam w maju tego roku przesiadłem się z czopera na skutera i nie żałuje tego pokochałem skutery i na ;skuterowo.com;jestem prawie codziennie.Śledzę nowości pytam, czego nie wiem.Czasem gubię się w poczcie można by oddzielić wysłane od odebranych pozdrawiam Szczepanj23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button