Aktualnie czytasz:
Skuterowo.com dynamicznie przyśpiesza
7
 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

Już ponad 1000 zarejestrowanych użytkowników, 170 unikatowych publikacji, do nich łącznie niemal 1000 komentarzy. Dziennie tysiące odsłon, dziesiątki wyszukań i kilkaset przeglądanych wątków na Forum Skuterowo.com. Tyle udało się osiągnąć od marca tego roku. W niespełna pół roku. Co będzie dalej?
Samemu przyglądając się powiem, że nie wiem. Pewne z kolei jest to, że Skuterowo.com jest najdynamiczniej rozwijającą się platformą motoryzacyjną w Polsce. To pewnie za sprawą ewolucji samego portalu. Support działa dynamicznie i w moim odczuciu jest elastyczny, szybki.
Co moim zdaniem wyróżnia Skuterowo.com? To, co czym wyżej – dopasowanie się do użytkownika w takiej mierze, w jakiej jest to w danej chwili możliwe. Po drugie wysokojakościowy, merytoryczny, niemal codzienny kontent. Porady, testy, felietony. To w dużej mierze wyklucza użytkowników, na których Społeczności nie zależy. Po trzecie model motoryzacyjnego dziennikarstwa obywatelskiego – Skuterowo.com jest otwarte na Użytkownika – każdy może publikować materiały, które mieszczą się w kanwie standardu serwisu. Po kolejne, nie wiem już które: Kompetentni Użytkownicy. Istnieje spora grupa ludzi chętnych do pomocy – dzielą się bez oporów swoją wiedzą, posiadając przy tym szacunek do innego, mniej doświadczonego kierowcy. Wszelkie przejawy nietolerancji, braku wspomnianego szacunku staraliśmy wykluczać, choć incydentów nie było sporo. Do tej pory, na 1000 rejestracji trzeba było zablokować jedynie trzy profile.
Niezapomniany moment we wdrażaniu serwisu do życia? Pierwszy atak na silnik platformy – poprzez który zainfekowano, na szczęście niegroźnym kodem kilkanaście podstron. Za sprawą takich zwrotów sytuacji można stracić wiele, jak nie wszystko. Na szczęście udało się tą dziurę załatać i Skuterowo.com jest w pełni bezpieczne.
Cele? Stać się najlepiej rozpoznawalną marką w branży. Generować coraz większą liczbę dziennych odsłon, tworzyć jeszcze więcej unikatowego, wartościowego kontentu atrakcyjnego dla Użytkowników i reklamodawców. Tego nie da się dokonać bez Was. Wiecie o tym?

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%