Aktualnie czytasz:
Skuterowo.com dynamicznie przyśpiesza
7
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Już ponad 1000 zarejestrowanych użytkowników, 170 unikatowych publikacji, do nich łącznie niemal 1000 komentarzy. Dziennie tysiące odsłon, dziesiątki wyszukań i kilkaset przeglądanych wątków na Forum Skuterowo.com. Tyle udało się osiągnąć od marca tego roku. W niespełna pół roku. Co będzie dalej?
Samemu przyglądając się powiem, że nie wiem. Pewne z kolei jest to, że Skuterowo.com jest najdynamiczniej rozwijającą się platformą motoryzacyjną w Polsce. To pewnie za sprawą ewolucji samego portalu. Support działa dynamicznie i w moim odczuciu jest elastyczny, szybki.
Co moim zdaniem wyróżnia Skuterowo.com? To, co czym wyżej – dopasowanie się do użytkownika w takiej mierze, w jakiej jest to w danej chwili możliwe. Po drugie wysokojakościowy, merytoryczny, niemal codzienny kontent. Porady, testy, felietony. To w dużej mierze wyklucza użytkowników, na których Społeczności nie zależy. Po trzecie model motoryzacyjnego dziennikarstwa obywatelskiego – Skuterowo.com jest otwarte na Użytkownika – każdy może publikować materiały, które mieszczą się w kanwie standardu serwisu. Po kolejne, nie wiem już które: Kompetentni Użytkownicy. Istnieje spora grupa ludzi chętnych do pomocy – dzielą się bez oporów swoją wiedzą, posiadając przy tym szacunek do innego, mniej doświadczonego kierowcy. Wszelkie przejawy nietolerancji, braku wspomnianego szacunku staraliśmy wykluczać, choć incydentów nie było sporo. Do tej pory, na 1000 rejestracji trzeba było zablokować jedynie trzy profile.
Niezapomniany moment we wdrażaniu serwisu do życia? Pierwszy atak na silnik platformy – poprzez który zainfekowano, na szczęście niegroźnym kodem kilkanaście podstron. Za sprawą takich zwrotów sytuacji można stracić wiele, jak nie wszystko. Na szczęście udało się tą dziurę załatać i Skuterowo.com jest w pełni bezpieczne.
Cele? Stać się najlepiej rozpoznawalną marką w branży. Generować coraz większą liczbę dziennych odsłon, tworzyć jeszcze więcej unikatowego, wartościowego kontentu atrakcyjnego dla Użytkowników i reklamodawców. Tego nie da się dokonać bez Was. Wiecie o tym?

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%