Aktualnie czytasz:
Skuterem na czerwonym świetle wprost pod rozpędzony jednoślad
1
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Co podkusiło tę kobietę do tego by ruszyć na czerwonym świetle? Dlaczego nie upewniła się, czy może bezpiecznie przejechać skrzyżowanie? Zobaczcie jak brzemienna w skutkach była jej decyzja o kontynuowaniu jazdy mimo czerwonego światła.

Na motocyklu czy skuterze najważniejsza jest koncentracja. Skupiamy się na jeździe, myślimy w trakcie jazdy o jeździe i ogarniamy to co się dzieje wokół nas. Jeżeli nie jesteśmy czegoś pewni, upewniamy się zanim coś zrobimy. Kobieta z tego filmu nie skupiała się zbytnio na tym co robi. Wydawało jej się, że za chwilę zapali się zielone, bo jakaś dodatkowa sygnalizacja zgasła. Niestety główne czerwone światło nadal nakazywało postój. Kobieta nie rozglądając się rusza i… Zobaczcie do czego doprowadza jej bezmyślność.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • robbo2k
    15 czerwca 2016 at 11:26

    Gdybyś sie przyjrzal to obok czerwonego swiatla jest sekundnik ktory odlicza do zera. Ruszała gdy odliczył do zera.