Aktualnie czytasz:
Skuterem na czerwonym świetle wprost pod rozpędzony jednoślad
1
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Co podkusiło tę kobietę do tego by ruszyć na czerwonym świetle? Dlaczego nie upewniła się, czy może bezpiecznie przejechać skrzyżowanie? Zobaczcie jak brzemienna w skutkach była jej decyzja o kontynuowaniu jazdy mimo czerwonego światła.

Na motocyklu czy skuterze najważniejsza jest koncentracja. Skupiamy się na jeździe, myślimy w trakcie jazdy o jeździe i ogarniamy to co się dzieje wokół nas. Jeżeli nie jesteśmy czegoś pewni, upewniamy się zanim coś zrobimy. Kobieta z tego filmu nie skupiała się zbytnio na tym co robi. Wydawało jej się, że za chwilę zapali się zielone, bo jakaś dodatkowa sygnalizacja zgasła. Niestety główne czerwone światło nadal nakazywało postój. Kobieta nie rozglądając się rusza i… Zobaczcie do czego doprowadza jej bezmyślność.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • robbo2k
    15 czerwca 2016 at 11:26

    Gdybyś sie przyjrzal to obok czerwonego swiatla jest sekundnik ktory odlicza do zera. Ruszała gdy odliczył do zera.