Aktualnie czytasz:
Skuterem na czerwonym świetle wprost pod rozpędzony jednoślad
1
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Co podkusiło tę kobietę do tego by ruszyć na czerwonym świetle? Dlaczego nie upewniła się, czy może bezpiecznie przejechać skrzyżowanie? Zobaczcie jak brzemienna w skutkach była jej decyzja o kontynuowaniu jazdy mimo czerwonego światła.

Na motocyklu czy skuterze najważniejsza jest koncentracja. Skupiamy się na jeździe, myślimy w trakcie jazdy o jeździe i ogarniamy to co się dzieje wokół nas. Jeżeli nie jesteśmy czegoś pewni, upewniamy się zanim coś zrobimy. Kobieta z tego filmu nie skupiała się zbytnio na tym co robi. Wydawało jej się, że za chwilę zapali się zielone, bo jakaś dodatkowa sygnalizacja zgasła. Niestety główne czerwone światło nadal nakazywało postój. Kobieta nie rozglądając się rusza i... Zobaczcie do czego doprowadza jej bezmyślność.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • robbo2k
    15 czerwca 2016 at 11:26

    Gdybyś sie przyjrzal to obok czerwonego swiatla jest sekundnik ktory odlicza do zera. Ruszała gdy odliczył do zera.