Aktualnie czytasz:
Skutery Elektryczne za darmo na Powiślu
0
Informacja Prasowa

Z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu, 22 września br. na warszawskim Powiślu odbędzie się impreza pod hasłem „Tankuj Energię”. Każdy kto tego dnia, od godziny 12.00 do późnego wieczora, pojawi się pod klubokawiarnią „Warszawa Powiśle” będzie mógł za darmo przejechać się w pełni ekologicznym skuterem, rowerem lub motocyklem elektrycznym.

Ciepła, słoneczna końcówka lata to wymarzony czas, aby doładować baterie. „Tankuj Energię”, to hasło imprezy podczas której, poza świetną muzyką i leżakami, pod klubo-kawiarnią Warszawa Powiśle, pojawią się ekologiczne skutery, motocykle i rowery napędzane energią elektryczną. Każdy zainteresowany będzie mógł spróbować swoich sił. „Na większość modeli nie wymagane jest prawo jazdy, wystarczy ukończone osiemnaście lat, odrobina szaleństwa i odwagi. Jazda skuterem to przede wszystkim świetna zabawa.” – mówi Michael Bell z E3Scooter.

Organizatorem wydarzenia jest E3SCOOTER, dystrybutor największej na świecie marki skuterów elektrycznych, które niedawno pojawiły się na ulicach warszawy. Testy na które zaprasza E3SCOOTER są darmowe, a skuterem można zgodnie z prawem poruszać się po ulicach, chodnikach i parkach, nie emitują spalin, ani nie wydają hałaśliwych dźwięków.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Impreza pt. „Tankuje Energię” to świetna okazja, aby samemu przetestować jednoślady i osobiście zapytać organizatorów o ich dane techniczne, sposoby ładowania czy koszty związane z zakupem i utrzymaniem skutera, które wg. organizatorów zwracają się już po czterech miesiącach w porównaniu z kosztami utrzymania samochodu. Jak mówi Luiza Witkowska z E3SCOTOER – „Koszt przejechania 100 km skuterem elektrycznym to niecałe 3 złote, czyli równowartość dwóch gałek lodów.”.
Impreza pod hasłem „Tankuj Energię” odbędzie się 22 września z okazji 13. Europejskiego Dnia Bez Samochodu, główną atrakcją będzie możliwość darmowego przetestowania ekologicznych skuterów, rowerów i motocykli elektrycznych.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
0%
0%
0%