Skoda Superb 2013: Ile pali 2.0 TDI 170 KM?

Odpowiedź na koronne pytanie: Ile diesel może palić w mieście w godzinach szczytu, czyli w okolicach godziny 9 w Warszawie? Wynik jest dość zaskakujący, sami zobaczcie.

Odpowiedź na koronne pytanie: Ile diesel może palić w mieście w godzinach szczytu, czyli w okolicach godziny 9? 5.3 litra, a korki były i sam jestem w szoku, że samochód pali mniej w takiej pogody, niż w upalny dzień tylko dlatego, że klimatyzacja nie działa. Przyznam szczerze, że o tej porze jeszcze mi się chyba nie zdarzyło zejść do takiego wyniku. ooo, 5.2… Czy uprawiam eco-driving? Może nie jakiś przesadny, ale trochę tak. Nie będę was oszukiwać. Korki dzisiaj nie były jakieś mega straszne i to od razu pięknie przekłada się na spalanie.

No już jestem na miejscu, jeszcze tylko jeden skręt, 5 litrów. Chyba jeszcze nigdy na takim dystansie nie udało mi się 25 kilometrów osiągnąć takiego rezultatu. Ooo i już zostanie 5.1, przez to, że nie załapaliśmy się jednak na zielone światło, a przyjdzie nam na nie tutaj troszeczkę poczekać.

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button