Aktualnie czytasz:
Ruszają motocyklowe targi Silesia Motor Expo 2009
0
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

SILESIA MOTOR BIKE EXPO 2009  W dniach 3-5 kwietnia 2009 najnowocześniejsze w Polsce Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia zaprasza na Targi Motocykli, Skuterów i Akcesoriów SILESIA MOTOR BIKE EXPO 2009.

Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli przedstawiciele najważniejszych marek. Będzie można obejrzeć motocykle, skutery i quady. Pojawią się także firmy produkujące i sprzedające wszystko to, co niezbędne jest miłośnikowi dwóch kółek do czerpania prawdziwej przyjemności z jazdy. Zeszłoroczna impreza motocyklowa w sosnowieckim Expo Silesia przyciągnęła kilka tysięcy zwiedzających. Wystawcy i goście targów przekonali się, że jest to doskonałe miejsce do organizacji tego typu imprez. Gigantyczna powierzchnia wystawiennicza umożliwia zaaranżowanie stoisk na europejskim poziomie, a bogata infrastruktura techniczna ułatwia życie nie tylko wystawcom, ale i gościom targów.

SILESIA MOTOR BIKE SHOW zapowiada się atrakcyjnie także ze względu na imprezy i wydarzenia towarzyszące. Klub Motocyklowy VC 19-78 (organizator jednego z większych zlotów motocyklowych w Polsce w ubiegłym roku), który jest współorganizatorem targów, gwarantuje dobrą zabawę przy muzyce i licznych pokazach motocyklowych. Wizytę w Expo Silesia w czasie trwania targów zapowiedziało już kilka klubów motocyklowych z całej Polski. źródło Silesia-Expo

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%