Aktualnie czytasz:
Ruszają motocyklowe targi Silesia Motor Expo 2009
0

SILESIA MOTOR BIKE EXPO 2009  W dniach 3-5 kwietnia 2009 najnowocześniejsze w Polsce Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia zaprasza na Targi Motocykli, Skuterów i Akcesoriów SILESIA MOTOR BIKE EXPO 2009.

Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli przedstawiciele najważniejszych marek. Będzie można obejrzeć motocykle, skutery i quady. Pojawią się także firmy produkujące i sprzedające wszystko to, co niezbędne jest miłośnikowi dwóch kółek do czerpania prawdziwej przyjemności z jazdy. Zeszłoroczna impreza motocyklowa w sosnowieckim Expo Silesia przyciągnęła kilka tysięcy zwiedzających. Wystawcy i goście targów przekonali się, że jest to doskonałe miejsce do organizacji tego typu imprez. Gigantyczna powierzchnia wystawiennicza umożliwia zaaranżowanie stoisk na europejskim poziomie, a bogata infrastruktura techniczna ułatwia życie nie tylko wystawcom, ale i gościom targów.

SILESIA MOTOR BIKE SHOW zapowiada się atrakcyjnie także ze względu na imprezy i wydarzenia towarzyszące. Klub Motocyklowy VC 19-78 (organizator jednego z większych zlotów motocyklowych w Polsce w ubiegłym roku), który jest współorganizatorem targów, gwarantuje dobrą zabawę przy muzyce i licznych pokazach motocyklowych. Wizytę w Expo Silesia w czasie trwania targów zapowiedziało już kilka klubów motocyklowych z całej Polski. źródło Silesia-Expo

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%