Aktualnie czytasz:
Salony i serwisy Piaggio, Aprilia, Vespa i Moto Guzzi otwarte - również online!
0

Jesteśmy dla Ciebie, również ONLINE, to akcja dystrybutora pojazdów Piaggio, Aprilia, Vespa oraz Moto Guzzi. Salony dealerskie i serwisy pracują normalnie. Wprowadzono także specjalny pakiet obsługi zdalnej.

We wszystkich salonach przedstawicielskich importer zapewnił wzmożone środki ostrożności. Systematyczna dezynfekcja pomieszczeń i pojazdów to tylko jeden z podjętych kroków. Dla wsyztskich zainteresowanych oferowanymi produktami oraz usługami przygotowano specjalny pakiet obsługi zdlanej, który obejmuje:

Mobilny serwis.

Jeżeli nie chcesz dostarczyć swojego motocykla do naszego Serwisu, importer oferuje usługę door-to-door. Na terenie miasta, w którym znajduje się dany Salon jest ona bezpłatna. Odbiorą i odwiozą twój motocykl lub skuter specjalnie przygotowanym do tego samochodem. Mogą również dostarczyć Ci motocykl zastępczy abyś mógł pozostać zawsze mobilny.

Zakup motocykla.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Doradcy są dla Was dostępni nie tylko w salonach, ale też przez telefon, e-mail, WhatsApp, Skype. Doradzą w wyborze, skonfigurują pojazd, zaproponują dodatkowe akcesoria, przeprowadzą całą transakcję bez konieczności Twojej wizyty w Salonie a na koniec dostarczą motocykl lub skuter pod wskazany przez Ciebie adres.

Zakup części, odzieży i akcesoriów.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Każdy produkt będący w ofercie salonu możesz również zakupić bez odwiedzin. Wystarczy, że przez telefon, e-mail, czy w dowolny sposób skontaktujesz się z doradcami oraz zamówisz dany produkt. Nie ma to znaczenia czy są to ubrania z oferty Piaggio, Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, czy części oryginalne do Twojego pojazdu. Wszystko zostanie wysłane do Ciebie. Każdy produkt można zwrócić w ciągu 30 dni bez żadnego ryzyka.

Finansowania i ubezpieczenia.

Na zakup pojazdu możesz mieć zapewnione finansowanie, jak i ubezpieczenie. Doradcy przy zakupie pojazdu przedstawią również ofertę w tym zakresie.

Listy salonów dostępne na polskich stronach producentów.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%