Salony i serwisy Piaggio, Aprilia, Vespa i Moto Guzzi otwarte - również online!

Jesteśmy dla Ciebie, również ONLINE, to akcja dystrybutora pojazdów Piaggio, Aprilia, Vespa oraz Moto Guzzi. Salony dealerskie i serwisy pracują normalnie. Wprowadzono także specjalny pakiet obsługi zdalnej.

We wszystkich salonach przedstawicielskich importer zapewnił wzmożone środki ostrożności. Systematyczna dezynfekcja pomieszczeń i pojazdów to tylko jeden z podjętych kroków. Dla wsyztskich zainteresowanych oferowanymi produktami oraz usługami przygotowano specjalny pakiet obsługi zdlanej, który obejmuje:

Mobilny serwis.

Jeżeli nie chcesz dostarczyć swojego motocykla do naszego Serwisu, importer oferuje usługę door-to-door. Na terenie miasta, w którym znajduje się dany Salon jest ona bezpłatna. Odbiorą i odwiozą twój motocykl lub skuter specjalnie przygotowanym do tego samochodem. Mogą również dostarczyć Ci motocykl zastępczy abyś mógł pozostać zawsze mobilny.

Zakup motocykla.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Doradcy są dla Was dostępni nie tylko w salonach, ale też przez telefon, e-mail, WhatsApp, Skype. Doradzą w wyborze, skonfigurują pojazd, zaproponują dodatkowe akcesoria, przeprowadzą całą transakcję bez konieczności Twojej wizyty w Salonie a na koniec dostarczą motocykl lub skuter pod wskazany przez Ciebie adres.

Zakup części, odzieży i akcesoriów.

Każdy produkt będący w ofercie salonu możesz również zakupić bez odwiedzin. Wystarczy, że przez telefon, e-mail, czy w dowolny sposób skontaktujesz się z doradcami oraz zamówisz dany produkt. Nie ma to znaczenia czy są to ubrania z oferty Piaggio, Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, czy części oryginalne do Twojego pojazdu. Wszystko zostanie wysłane do Ciebie. Każdy produkt można zwrócić w ciągu 30 dni bez żadnego ryzyka.

Finansowania i ubezpieczenia.

Na zakup pojazdu możesz mieć zapewnione finansowanie, jak i ubezpieczenie. Doradcy przy zakupie pojazdu przedstawią również ofertę w tym zakresie.

Listy salonów dostępne na polskich stronach producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button