Aktualnie czytasz:
Salony i serwisy Piaggio, Aprilia, Vespa i Moto Guzzi otwarte – również online!
0

Jesteśmy dla Ciebie, również ONLINE, to akcja dystrybutora pojazdów Piaggio, Aprilia, Vespa oraz Moto Guzzi. Salony dealerskie i serwisy pracują normalnie. Wprowadzono także specjalny pakiet obsługi zdalnej.

We wszystkich salonach przedstawicielskich importer zapewnił wzmożone środki ostrożności. Systematyczna dezynfekcja pomieszczeń i pojazdów to tylko jeden z podjętych kroków. Dla wsyztskich zainteresowanych oferowanymi produktami oraz usługami przygotowano specjalny pakiet obsługi zdlanej, który obejmuje:

Mobilny serwis.

Jeżeli nie chcesz dostarczyć swojego motocykla do naszego Serwisu, importer oferuje usługę door-to-door. Na terenie miasta, w którym znajduje się dany Salon jest ona bezpłatna. Odbiorą i odwiozą twój motocykl lub skuter specjalnie przygotowanym do tego samochodem. Mogą również dostarczyć Ci motocykl zastępczy abyś mógł pozostać zawsze mobilny.

Zakup motocykla.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Doradcy są dla Was dostępni nie tylko w salonach, ale też przez telefon, e-mail, WhatsApp, Skype. Doradzą w wyborze, skonfigurują pojazd, zaproponują dodatkowe akcesoria, przeprowadzą całą transakcję bez konieczności Twojej wizyty w Salonie a na koniec dostarczą motocykl lub skuter pod wskazany przez Ciebie adres.

Zakup części, odzieży i akcesoriów.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Każdy produkt będący w ofercie salonu możesz również zakupić bez odwiedzin. Wystarczy, że przez telefon, e-mail, czy w dowolny sposób skontaktujesz się z doradcami oraz zamówisz dany produkt. Nie ma to znaczenia czy są to ubrania z oferty Piaggio, Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, czy części oryginalne do Twojego pojazdu. Wszystko zostanie wysłane do Ciebie. Każdy produkt można zwrócić w ciągu 30 dni bez żadnego ryzyka.

Finansowania i ubezpieczenia.

Na zakup pojazdu możesz mieć zapewnione finansowanie, jak i ubezpieczenie. Doradcy przy zakupie pojazdu przedstawią również ofertę w tym zakresie.

Listy salonów dostępne na polskich stronach producentów.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%