Aktualnie czytasz:
Salon Harley-Davidson z Łodzi w Top10 Battle of the Kings
0

W trzeciej edycji Bitwy Królów organizowanej przez Harley-Davidson® prawie 200 autoryzowanych dealerów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) walczyło o tytuł najlepszego Króla Custom roku 2017. 10 regionalnych finalistów, w tym motocykl z polskiego salonu Harley-Davidson w Łodzi, zostało zaprezentowanych na EICMA.

W tegorocznym konkursie, który został uznany za największy w Europie konkurs custom, jako bazę do modyfikacji można było wykorzystać dowolny model Harley-Davidson® Sportster® z rodziny Dark Custom - dealerzy mogli wybierać spośród modeli Iron 883™, Forty-Eight® lub Roadster™.

Konkurencja w roku 2017 była duża - zbudowano 191 wyjątkowych maszyn, z których 10 zostało krajowymi i regionalnymi Królami Custom i zostało wystawionych w konkursie finałowym podczas tegorocznych targów EICMA w Mediolanie.

Top 10 - finaliści Bitwy Królów 2017:

  • Harley-Davidson La Rochelle, Francja

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

  • Shaw Harley-Davidson, Holmes Hill, Wielka Brytania

  • Harley-Davidson Linz, Austria

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

  • Motor Saloon Amersfoort, Holandia

  • Harley-Davidson Łódź, Polska

  • Harley-Davidson Pfeiffer, Niemcy

  • Harley-Davidson Perguia, Włochy

  • Harley-Davidson Alesund, Norwegia

Wszystkie te maszyny - zbudowane z budżetem do 6000 EUR, z których 50% musiało być wykorzystane na oryginalne części i akcesoria z katalogu HD - są równie wspaniałe i inspirujące, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Tytuł Króla Custom 2017 zdobył salon Harley-Davidson Perugia za motocykl "Bombtrack", zbudowany na bazie modelu Roadster™.

Więcej informacji o konkursie Bitwa Królów 2017 znajdziecie TUTAJ.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%