RSV4 1100 Factory MY19 oraz Tuono V4 1100 RR MY19 z Voucherem na dwudniowy Speed Day w gratisie

Kup Aprilię Tuono V4 1100 RR lub RSV4 1100 Factory z rocznika 2019 i zgarnij voucher na dwudniowy Speed Day na torze Poznań. Oferta mocno ograniczona.

Aprilia to marka, której sportowe emocje towarzyszą od momentu powstania firmy. Tradycja wyścigów motocyklowych jest tu normą, a ilość zdobytych tytułów mistrzowskich jest liczona w dziesiątkach. Nic dziwnego, że motocykle pokroju RSV4 1100 czy Tuono V4 1100 to potężne maszyny, które swój potencjał potrafią uwolnić szczególnie w kontrolowanych warunkach torowych, gdzie są w stanie rozwinąć pełną moc. Kupując taki motocykl, aż prosi się by odkręcić manetkę i odjechać „pełnym gazem”. W warunkach drogowych jest to trudne do zrobienia, a na tor nie każdy wie, że może pojechać również takim „standardowym” motocyklem.

Teraz, dzięki nawiązaniu współpracy przez Aprilia Polska z organizatorem wydarzeń torowych, marką Speed Day, jest taka możliwość dzięki której zasmakujesz sportowych emocji na najwyższym poziomie.

Musisz się jednak śpieszyć, bo promocją objęta jest ograniczona liczba sztuk tych maszyn, która szybko może się wyczerpać. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo dołączając do grona klientów Aprilia i zyskując Voucher będziesz mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu w boksie Aprilia, w którym pojawią się motocykle testowe. Ale to jeszcze nie wszystko, bo wybierając Aprilię z promocji i uczestnicząc w Speed Day’u otrzymasz pierwszą, darmową lekcję pod czujnym okiem instruktora.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: aprilia-poland.pl/tuono-rsv4-speed-day, a o samym Speed Day`u przeczytasz tutaj: speed-day.pl

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button