Aktualnie czytasz:
Romet wprowadza do swojej oferty własną markę olejową
1
Informacja Prasowa

Romet Motors wprowadził do swojej oferty oleje silnikowe do pojazdów wyposażonych w silniki cztero oraz dwusuwowe. W portfolio pojawiają się dwa produkty oznaczone jako Romet 4T 10W-40 oraz Romet 2T.

Olej silnikowy Romet 4T 10W-40 jest przeznaczony do wszystkich typów czterosuwowych silników motocyklowych i motorowerowych, chłodzonych powietrzem lub cieczą. Produkt opracowany został w technologii półsyntetycznej, jest dostosowany do współpracy ze sprzęgłem mokrym i suchym. Według przedstawicieli marki – Romet 4T 10W-40 zapewnia dobrą ochronę przed zużyciem zwiększając ich moc i poprawiając przyspieszenie. Olej spełnia wymagania jakości API SL/CF.

Z kolei Romet 2T jest to uniwersalny olej przystosowany do większości dwusuwowych motocykli, motorowerów, kos spalinowych, pilarek, wszelkiego typu sprzętu ogrodniczego i rolniczego. Półsyntetyczny olej do motocykli dwusuwowych zmniejsza ilość zanieczyszczeń w silniku, na świecy i w układzie wydechowym. Zapewnia doskonałe smarowanie. Pozwala na utrzymanie odpowiedniej kompresji silnika oraz gwarantuje pewny start w okresie eksploatacji. Romet 2T spełnia wymagania jakości API TC.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Tomasz
    3 sierpnia 2017 at 15:20
    Minusy

    NIEDOSTĘPNY

    Wszystko fajnie, tylko nie ma możliwości kupna. Na Stronie Rometa od dawna informacje że produkt niedostępny, w serwisach Rometa jak dzwoniłem do 3 to w żadnym nie mają…