Rieju Mius 30: Wkrótce w teście Skuterowo.com

To gorąca jeszcze nowość na polskim rynku. Dzięki Rieju Polska Skuterowo.com jako pierwsze pokazuje Mius 30. Skuter elektryczny stanowi ogromny kontrast do spalinowych odpowiedników. Zaskakuje wizualnie, zaskakuje podczas jazdy. Jaki będzie finał testu Skuterowo.com?

Wraz z kolejnymi kilometrami coraz ciężej jest jednoznacznie wypowiedzieć się o tym skuterze. Jest to coś zupełnie innego, przez co emocje są potęgowane, zwłaszcza podczas jazdy. Absolutna cisza, duży moment obrotowy i niskie koszty eksploatacji – to było dla nas największym zaskoczeniem. Po przesiadce z klasycznego spalinowca wrażenia są wręcz niesamowite. Mius to propozycja dla tych, którzy nie szukają sportowych emocji. Szukają czegoś, co tanio i bezproblemowo przetransportuje nas z punktu A do punktu B. Największą wadą Rieju jest z kolei zasięg – 40-50 km miejskiej jazdy doprowadza akumulatory do agonii.

Szukacie więcej informacji o tym skuterze elektrycznym? Wkrótce test Skuterowo.com.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Zaintygowala mnie ta maszynka do golenia. Czekam na pełen test, mam nadzieje ze będzie obszerny, ze względu na nietypowa jednostkę napędową, jestem niezmiernie ciekaw osiągów i kosztów eksploatacji. Może zamieścicie jakieś porównanie? I cena, cena…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button