125 ccm
Aktualnie czytasz:
Przetestuj kask motocyklowy SHOEI za darmo
0

Masz kask sygnowany logo SHOEI? Teraz możesz go oddać na bezpłatny serwis przy okazji dostając drugi, wybrany przez Ciebie do testów. Masz czas do końca lipca.

Chcesz sprawdzić Neoteca – szczękowca z blendą przeciwsłoneczną? Zobaczyć jak się jeździ w wysokiej klasy kasku sportowym (X-Spirit II) lub stylowym J-Wingu? A może interesuje Ciebie offroadowy SHOEI VFX-W?

Przedstawiciel producenta w Polsce prosi wszystkich zainteresowanych akcją o wysłanie maila o tytule „Ja testuję – SHOEI serwisuje” na adres: kontakt@shoei-europe.pl i wcześniejsze umówienie się na wizytę.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Bezpłatny serwis obejmuje:

– Sprawdzenie i regulację mechanizmów wizjera (bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących w przypadku zużycia)

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

– Sprawdzenie działania mechanizmów wentylacji (bezpłatna wymiana w przypadku zużycia)

– Konserwację wszystkich uszczelek i elementów gumowych przy użyciu specjalnego silikonu, używanego również w japońskich fabrykach

– Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego kasku (wraz z wyściółką)

Czyszczenie kasku

Akcja odbywa się od 20 czerwca do 31 lipca w siedzibie SHOEI w Warszawie przy al. Szucha 8.

[nggallery id=98]

Źródło: SHOEI (mat. prasowe)/Fot.: SHOEI
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
100%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%