Aktualnie czytasz:
Prawo jazdy: Czy PKP zabiorą nam prawo jazdy?
4
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

PKP Polskie Linie Kolejowe proponują, aby karać kierowców odebraniem prawa jazdy za niezatrzymanie się przed znakiem "STOP" umieszczonym przy przejeździe. System miałby być podobny do tego, jaki funkcjonuje w przypadku przekraczania prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym.

Trudno powiedzieć, komu ten pomysł przyniesie najwięcej pożytku. Z jednej strony można zrozumieć chęć PKP PLK zmniejszenia liczby wypadków, do jakich dochodzi na przejazdach kolejowych. Z drugiej jednak nie można się nadziwić skrajnej nieadekwatności kary do przewinienia. Niektórzy kierowcy słusznie zauważają, że jeżeli za wszystkie przewinienia będzie się odbierać uprawnienia - za chwilę nie będzie miał kto jeździć po drogach.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Wombat
  29 sierpnia 2015 at 14:35

  Debile z PKP puściły Ropier..dolino po przygotowanych torach ale za to z kompletnie nieprzygotowaną infrastrukturą dookoła.
  Więc są miejsca że przez wiochy gdzie przedtem tłukły się pospieszniaki 70km/h teraz nagla pojawia sie znikąd cichce Pendolino walące 130km/h.
  A tubylcy nauczeni że pociąg słychać i to duże wcześniej zanim sie pojawi łażą po torach jak po drodze przez wieś.
  Przecież PKP w zeszłym roku postawiło na całej trasie pociągów Pendolino 120 SOKistów pilnujących 24/24 tych przejazdów w pipidówkach.
  teraz zapewne wymyślili że taniej niż zapory i taniej niż SOKiści bedzie postawić znak STOP przed torami i odpowiedzialnością obciążyć kierowców. Bezpieczniej to nie jest ale na pewno duże oszczędności w PKP

 • Zdjęcie profilowe elloco
  29 sierpnia 2015 at 15:38

  Zaraz dojdzie do tego zabieranie prawa jazdy za przejazd na czerwonym świetle, przekroczenie prędkości po za terenem zabudowanym, wymuszenia, kolizje…. Może niech PKP lepiej zadba o te przejazdy i ich oznaczenia ? Bo zatrzymanie nic nie da skoro wszystko jest zarośnięte dookoła.

 • Zdjęcie profilowe
  29 sierpnia 2015 at 15:58

  Wiem że temat jest kontrowersyjny, ale proszę trzymać jakiś poziom dyskusji. Posty użytkownika świadczą o jego kulturze.

 • Zdjęcie profilowe Wombat
  29 sierpnia 2015 at 16:15

  DobryWujek napisał:

  Wiem że temat jest kontrowersyjny, ale proszę trzymać jakiś poziom dyskusji. Posty użytkownika świadczą o jego kulturze.

  Cześć Laczek. A o czym świadczy zakładanie n-tego konta żeby znowu sprowokować zadymę?