Poznaj Skuterowo.com Connect

Teraz dzięki aplikacji na Facebooku możesz jednym kliknięciem dołączyć do Skuterowo.com bez konieczności przeprowadzania klasycznej rejestracji darmowego konta. Po testach systemu przedstawiamy Wam Skuterowo.com Connect.

Rejestracja w Skuterowo.com to wiele możliwości: Pisanie własnego bloga, gromadzenie znajomych, galerii, wysyłanie wśród nich wiadomości, publikowanie postów na forum i komentowanie artykułów, które pojawiają się każdego dnia. Własne konto to również gwarancja wczesnej informacji o konkursach i najważniejszych wydarzeniach w naszej Społeczności.

Teraz dołączyć do Skuterowo.com jest dużo łatwiej. Wystarczy w polach rejestracji, albo logowania użyć przycisku „Zaloguj Facebookiem”, następnie potwierdzić w nowym oknie zgodę na użytkowanie Skuterowo.com Connect. Po chwili nowe konto zostanie założone wraz z Twoim awatarem i podstawowymi danymi używanymi w serwisie Facebook. Masz już konto w Skuterowo.com? Żaden problem, możesz w analogiczny sposób połączyć je z oboma serwisami (warunkiem jest używanie identycznego adresy mailowego w obu portalach). Samych miłych wrażeń z użytkowania platformy Skuterowo.com. Dzięki, że jesteście z nami!

 

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button