Aktualnie czytasz:
Poznaj Skuterowo.com Connect
0

Teraz dzięki aplikacji na Facebooku możesz jednym kliknięciem dołączyć do Skuterowo.com bez konieczności przeprowadzania klasycznej rejestracji darmowego konta. Po testach systemu przedstawiamy Wam Skuterowo.com Connect.

Rejestracja w Skuterowo.com to wiele możliwości: Pisanie własnego bloga, gromadzenie znajomych, galerii, wysyłanie wśród nich wiadomości, publikowanie postów na forum i komentowanie artykułów, które pojawiają się każdego dnia. Własne konto to również gwarancja wczesnej informacji o konkursach i najważniejszych wydarzeniach w naszej Społeczności.

Teraz dołączyć do Skuterowo.com jest dużo łatwiej. Wystarczy w polach rejestracji, albo logowania użyć przycisku „Zaloguj Facebookiem”, następnie potwierdzić w nowym oknie zgodę na użytkowanie Skuterowo.com Connect. Po chwili nowe konto zostanie założone wraz z Twoim awatarem i podstawowymi danymi używanymi w serwisie Facebook. Masz już konto w Skuterowo.com? Żaden problem, możesz w analogiczny sposób połączyć je z oboma serwisami (warunkiem jest używanie identycznego adresy mailowego w obu portalach). Samych miłych wrażeń z użytkowania platformy Skuterowo.com. Dzięki, że jesteście z nami!

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%