Aktualnie czytasz:
Poznaj Skuterowo.com Connect
0

Teraz dzięki aplikacji na Facebooku możesz jednym kliknięciem dołączyć do Skuterowo.com bez konieczności przeprowadzania klasycznej rejestracji darmowego konta. Po testach systemu przedstawiamy Wam Skuterowo.com Connect.

Rejestracja w Skuterowo.com to wiele możliwości: Pisanie własnego bloga, gromadzenie znajomych, galerii, wysyłanie wśród nich wiadomości, publikowanie postów na forum i komentowanie artykułów, które pojawiają się każdego dnia. Własne konto to również gwarancja wczesnej informacji o konkursach i najważniejszych wydarzeniach w naszej Społeczności.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Teraz dołączyć do Skuterowo.com jest dużo łatwiej. Wystarczy w polach rejestracji, albo logowania użyć przycisku „Zaloguj Facebookiem”, następnie potwierdzić w nowym oknie zgodę na użytkowanie Skuterowo.com Connect. Po chwili nowe konto zostanie założone wraz z Twoim awatarem i podstawowymi danymi używanymi w serwisie Facebook. Masz już konto w Skuterowo.com? Żaden problem, możesz w analogiczny sposób połączyć je z oboma serwisami (warunkiem jest używanie identycznego adresy mailowego w obu portalach). Samych miłych wrażeń z użytkowania platformy Skuterowo.com. Dzięki, że jesteście z nami!

 

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%