Aktualnie czytasz:
Policjanci na motocyklach wyjeżdżają na drogi
3

Wraz z rozpoczęciem wiosny na drogi wyjechali policjanci na motocyklach. Jednośladowe patrole można zobaczyć już chociażby w województwie lubuskim i dolnośląskim. Jak informują przedstawiciele policji w nocie prasowej:

W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, również milośnikom „dwóch kółek”, policjanci gorzowskiej drogówki od kilku dni pełnią służbę patrolową właśnie na motocyklach. Nowoczesne i świetnie wyposażone maszyny są dużym ułatwieniem w eliminowaniu niebezpiecznych zachowań na drodze. Dzięki nim policjanci są w stanie jeszcze skuteczniej reagować na niebezpieczne zachowania, szczególnie ze strony nieodpowiedzialnych kierowców. Mundurowi będą służyć wszelką radą i pomocą na drodze.

Z tymi, eghm, nowoczesnymi motocyklami to bym nie przesadzał…

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Fakt jest faktem, że policjanci na motocyklach są w stanie dużo szybciej reagować na zagrożenia, szybciej dotrzeć do wypadku czy sprawnie rozładować zakorkowane skrzyżowanie. Z wypowiedzi dla gorzowskiego portalu Nasze Miasto wynika także, że policjanci na motocyklach upominają kierowców samochodów by ci patrzyli w lusterka i powoli przyzwyczajali się do powrotu motocyklistów na drogi.

Źródło: policja.pl

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
64%
heh...
0%
Że co?
5%
Grrrr!
0%
Smutne
23%
  • MARIUSZ
    29 marca 2017 at 13:22

    Ci ci nazywają. Nas dawcami nie mają. Pojęcia jak to jest jak muszki wymuszają. Pierwszeństwa. Bo nigdy. Nie mieli styczności z motocyklem . LWG.

  • Zdjęcie profilowe ANDRE
    1 kwietnia 2017 at 16:41

    Parę dni temu spotkałem na drodze policjanta na motocyklu.Poza granicami miasta jechał sobie slalomem ha!ha!Pozdrowił mnie a ja jego,chociaż pewnie wcześniej „suszył”bo jest tam duża prosta i kierowcy lubią tam zaszaleć a ograniczenia są 50 i 70!