Aktualnie czytasz:
Policjanci na motocyklach wyjeżdżają na drogi
3

Wraz z rozpoczęciem wiosny na drogi wyjechali policjanci na motocyklach. Jednośladowe patrole można zobaczyć już chociażby w województwie lubuskim i dolnośląskim. Jak informują przedstawiciele policji w nocie prasowej:

W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, również milośnikom „dwóch kółek”, policjanci gorzowskiej drogówki od kilku dni pełnią służbę patrolową właśnie na motocyklach. Nowoczesne i świetnie wyposażone maszyny są dużym ułatwieniem w eliminowaniu niebezpiecznych zachowań na drodze. Dzięki nim policjanci są w stanie jeszcze skuteczniej reagować na niebezpieczne zachowania, szczególnie ze strony nieodpowiedzialnych kierowców. Mundurowi będą służyć wszelką radą i pomocą na drodze.

Z tymi, eghm, nowoczesnymi motocyklami to bym nie przesadzał…

Fakt jest faktem, że policjanci na motocyklach są w stanie dużo szybciej reagować na zagrożenia, szybciej dotrzeć do wypadku czy sprawnie rozładować zakorkowane skrzyżowanie. Z wypowiedzi dla gorzowskiego portalu Nasze Miasto wynika także, że policjanci na motocyklach upominają kierowców samochodów by ci patrzyli w lusterka i powoli przyzwyczajali się do powrotu motocyklistów na drogi.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Źródło: policja.pl

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
5%
23%
  • MARIUSZ
    29 marca 2017 at 13:22

    Ci ci nazywają. Nas dawcami nie mają. Pojęcia jak to jest jak muszki wymuszają. Pierwszeństwa. Bo nigdy. Nie mieli styczności z motocyklem . LWG.

  • Zdjęcie profilowe ANDRE
    1 kwietnia 2017 at 16:41

    Parę dni temu spotkałem na drodze policjanta na motocyklu.Poza granicami miasta jechał sobie slalomem ha!ha!Pozdrowił mnie a ja jego,chociaż pewnie wcześniej „suszył”bo jest tam duża prosta i kierowcy lubią tam zaszaleć a ograniczenia są 50 i 70!