Pogoda: Skuterem w Październiku

Wtorek może aurą przypominać nieco jesień, jednak następne dni według synoptyków to powrót prawdziwego lata. Skutery i motorowery  ponownie zawładną polskimi drogami. W ciągu najbliższych kilku dni 20 stopni na plusie będzie normą.

Dziś (wtorek) w większości regionów słońce będzie przykryte chmurami, a 15 kresek na plusie nie będzie nikogo zaskakiwać. Później jednak ze zdziwieniem będziemy patrzeć na termometry, które w cieniu pokażą 20, a w słońcu niemal 30 stopni. Tak ciepłego października nie było już od dawna.

Co ciekawe takie warunki mogą utrzymać się nawet do połowy przyszłego tygodnia. Potem temperatury nieco spadną, jednak wciąż będzie słonecznie. Deszcz będzie rzadkim zjawiskiem nawet do listopada. Dlatego nie warto kierować dwukołowych przyjaciół na zimowy odpoczynek. Przed nami jeszcze 3 tygodnie świetnych warunków do jazdy w niemal całym kraju.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Inne publikacje na ten temat:

9 opinii

  1. Ja stwierdziłem, że w tym roku będę jeździł aż do momentu, kiedy spadnie śnieg. Kominiarka, bielizna termoaktywna, ciepłe rękawiczki to podstawa. Życzę wszystkim pozytywnej energii i jak najdłuższego sezonu ;D

  2. W Gdańsku piękni i wczoraj i dziś. Mogłem załatwić sprawy na mieście i nakręcić 150 km. Redakcjo czy tej jesieni będzie test ubrań na jesienną porę?

    Remo1 gdzie jeździsz, że masz czas tak się ubierać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button