Aktualnie czytasz:
Pogoda na długi weekend: ciepło, ale burzowo (14-17.06.2017)
2

Już rozpoczęty długi weekend zapowiada się stosunkowo pozytywnie dla motocyklistów. Temperatury na poziomie 20 stopni Celsjusza powinny utrzymać się w całej Polsce. Należy uważać jednak na przelotne opady deszczu, burze i silny wiatr – zwłaszcza w piątek.

Dziś pobawię się w pogodynkę, choć do p. Kota pewnie mi daleko. Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują na to, że – już rozpoczęty – długi weekend będzie ciepły. Temperatury w zależności od regionu będą wahać się od 19 do nawet 25 stopni. Należy uważać jednak na burze, które zimny front atmosferyczny przyniesie do nas w piątek.

Przelotne, lokalnie intensywne opady deszczu w piątek przedpołudniem zawitają na zachodzie Polski. Do tego silny wiatr, na zachodzie i w centrum, oraz burze z piorunami. Popołudniu popada także na wschodzie i także intensywnie.

Ciepłe powietrze najdłużej utrzyma się na południowym-wschodzie. Tam temperatury mogą sięgać tam 26 stopni Celsjusza.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

W sobotę dużo ładniej, zwłaszcza na zachodzie oraz Warmii i Mazurach. Temperatura na poziomie 21 stopni Celsjusza oraz niskie zachmurzenie. Niestety, niekorzystna – do jazdy na motorku! – pogoda utrzyma się w centralnej i wschodniej Polsce. Niedziela to powtórka z rozrywki z lokalnymi przejaśnieniami.

Pointa? W długi czerwcowy weekend ciepło, ale deszczowo z możliwymi intensywnymi opadami i burzami. Jeśli planujecie motocyklowy wypad, zabierzcie ze sobą dobrą odzież przeciwdeszczową i zaplanujcie postoje, gdyby trzeba było się schować.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Pogodę dla motocyklistów znajdziecie TUTAJ. A od siebie dodam, że planując szczegółową trasę można skorzystać z aplikacji WhenToRide.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
50%
0%
 • Login_zajety
  16 czerwca 2017 at 12:04

  „do jazdy na motorku!”
  Ja Ci k***a dam motorek.
  „Pointa? W długi majowy weekend ciepło,”
  Co mnie maj obchodzi ?

 • Zdjęcie profilowe Domix
  16 czerwca 2017 at 12:06

  „do jazdy na motorku!”
  Ja Ci k***a dam motorek.
  „Pointa? W długi majowy weekend ciepło”
  Co mnie maj obchodzi ?