Aktualnie czytasz:
Pogoda na Boże Narodzenie 2018. Czy będzie śnieg? 
0

Pogoda na Boże Narodzenie 2018. Czy będzie śnieg? 

autor: Przemysław Borkowski19 grudnia 2018

W przyszłym tygodniu plusowe temperatury i deszcze. Prawdopodobnie podczas Świąt Bożego Narodzenia 2018 śnieg znajdziemy tylko w górach.

Synoptycy są w miarę zgodni: początek przyszłego tygodnia to dodatnie temperatury i opady deszczu lub deszczy ze śniegiem. Jedynie na południowym wschodzie lekki mróz i opady śniegu. Śnieg za to w górach - Tatrach, Beskidach i Karkonoszach. Tam bez problemu znajdziemy przygotowane stoki. 

W całej Polsce końcówka bieżącego tygodnia ma przynieść wzrost temperatur i odwilż. Temperatura może sięgać do 6 stopni Celsjusza na zachodzie Polski. Ujemne temperatury oczywiście na Suwalszczyźnie, ale przymrozki będą nieduże, a temperatura w dzień dodatnia. 

Boże Narodzenie 2018. Pogoda na Wigilię

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

W poniedziałek 24.12 w całej Polsce opady i temperatura powyżej zera. W Warszawie deszcz ze śniegiem, około 1-2 stopni Celsjusza. Podobnie w Olsztynie i Kielcach. Na południu już tylko deszcz i jeszcze cieplej, do 4 stopni Celsjusza. Mróz utrzyma się tylko i wyłącznie w górach, ale dobrą informacją jest, że tam będzie padał śnieg. Najcieplej w Zielonej Górze, 6 stopni Celsjusza.

Szansa na Święta Bożego Narodzenia 2018 ze śniegiem za oknem? Wszędzie poza Suwałkami poniżej 50%, a nim bardziej na zachód tym mniejsze. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Święta 2018. Pierwszy i drugi dzień Świąt - pogoda

Wraz z kolejnymi dniami Świąt 2018 temperatura nieznacznie będzie spadać. Opady deszczu będą zmieniać się w opady śniegu, a przymrozki w nocy mogą sprawić, że śnieg utrzyma się. Oczywiście, jednoznacznie będzie można określić pogodę na Święta dopiero w weekend 22-23.12. Synoptycy prognozują, że najwięcej śniegu spadnie zwłaszcza w środę 26.12, kiedy to średnia temperatura w kraju będzie oscylować w okolicach 1 stopnia Celsjusza. 

Źródło: TwojaPogoda.pl

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%