Aktualnie czytasz:
Pogoda na Boże Narodzenie 2018. Czy będzie śnieg? 
0

Pogoda na Boże Narodzenie 2018. Czy będzie śnieg? 

autor: Przemysław Borkowski19 grudnia 2018

W przyszłym tygodniu plusowe temperatury i deszcze. Prawdopodobnie podczas Świąt Bożego Narodzenia 2018 śnieg znajdziemy tylko w górach.

Synoptycy są w miarę zgodni: początek przyszłego tygodnia to dodatnie temperatury i opady deszczu lub deszczy ze śniegiem. Jedynie na południowym wschodzie lekki mróz i opady śniegu. Śnieg za to w górach – Tatrach, Beskidach i Karkonoszach. Tam bez problemu znajdziemy przygotowane stoki. 

W całej Polsce końcówka bieżącego tygodnia ma przynieść wzrost temperatur i odwilż. Temperatura może sięgać do 6 stopni Celsjusza na zachodzie Polski. Ujemne temperatury oczywiście na Suwalszczyźnie, ale przymrozki będą nieduże, a temperatura w dzień dodatnia. 

Boże Narodzenie 2018. Pogoda na Wigilię

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

W poniedziałek 24.12 w całej Polsce opady i temperatura powyżej zera. W Warszawie deszcz ze śniegiem, około 1-2 stopni Celsjusza. Podobnie w Olsztynie i Kielcach. Na południu już tylko deszcz i jeszcze cieplej, do 4 stopni Celsjusza. Mróz utrzyma się tylko i wyłącznie w górach, ale dobrą informacją jest, że tam będzie padał śnieg. Najcieplej w Zielonej Górze, 6 stopni Celsjusza.

Szansa na Święta Bożego Narodzenia 2018 ze śniegiem za oknem? Wszędzie poza Suwałkami poniżej 50%, a nim bardziej na zachód tym mniejsze. 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Święta 2018. Pierwszy i drugi dzień Świąt – pogoda

Wraz z kolejnymi dniami Świąt 2018 temperatura nieznacznie będzie spadać. Opady deszczu będą zmieniać się w opady śniegu, a przymrozki w nocy mogą sprawić, że śnieg utrzyma się. Oczywiście, jednoznacznie będzie można określić pogodę na Święta dopiero w weekend 22-23.12. Synoptycy prognozują, że najwięcej śniegu spadnie zwłaszcza w środę 26.12, kiedy to średnia temperatura w kraju będzie oscylować w okolicach 1 stopnia Celsjusza. 

Źródło: TwojaPogoda.pl

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%